NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Kanclerė Angela Merkel

Kaina: 22,99 €
Kaina su kodu: 20,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 22.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kanclerė Angela Merkel" aprašymas

Kati Marton biografinėje apybraižoje „Kanclerė Angela Merkel“ išsamiai aprašomas vienos galingiausių pasaulio lyderių, Vokietijos kanclerės Angelos Merkel, iškilimas ir politinė karjera.

Pastoriaus dukra, užaugusi sovietų kontroliuojamoje Rytų Vokietijoje, niekada nepritapo prie sistemos, tačiau jaunystėje mokslinį darbą dirbusi Angela Merkel į politiką įsitraukė tik griuvus Berlyno sienai. Visgi ji sugebėjo per 15 metų tapti Vokietijos kanclere, o kartu ir neoficialia Vakarų lydere.

Žinoma biografė Kati Marton bando įminti politinio Angelos Merkel iškilimo paslaptį. Turėdama prieigą prie artimiausios kanclerės aplinkos ir tik neseniai išslaptintos informacijos, autorė atskleidžia šios ypatingos moters politinį genialumą, kuris ir lėmė jos sėkmę. Nė vienas šiuolaikinis lyderis taip sumaniai nepasipriešino Rusijos agresijai, nevykdė tokios drąsios socialinės politikos ir taip užtikrintai nelaikė išvien viso kontinento, tada, kai kitos šalys rūpinosi savo reikalais. Ji išmintingai tvarkėsi su tvirtos rankos šalininkais Vladimiru Putinu ir Donaldu Trumpu, ir sugebėjo išlaikyti šiltus santykius su partneriais Baraku Obama ir Emanueliu Makronu, kai šalių bendrystei buvo iškilusi grėsmė.

Kuklios ir santūrios Angelos Merkel istorija – puikus pavyzdys visiems, kurie nori įgyti ir išlaikyti valdžią, bet kartu likti ištikimi savo moraliniams įsitikinimams.

„Kanclerė Angela Merkel“ – tai populiariuoju žanru papasakota vienos ypatingiausių mūsų laikų moterų politinė biografija, pirmas atviras ir žmogiškas šios uždaros, viešumos vengiančios lyderės portretas, kupinas mažai kam žinomų detalių apie jos kelią į sėkmę.“
Los Angeles Review of Books


  • Autorius: Kati Marton
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415026944
  • Vertėjas: Vilma Kačerauskienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Kanclerė Angela Merkel"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

Kati Marton pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kanclerė Angela Merkel", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kanclerė Angela Merkel" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kanclerė Angela Merkel" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kanclerė Angela Merkel"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kati Marton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kanclerė Angela Merkel" perkama kartu