NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Karas, kurį galiausiai laimėjau

Kaina: 10,59 €
Kaina su kodu: 9,53 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2024-06-04 Petras Gražūlas

Super Sigma skibbidi knygele.


2024-06-30 10.59 InStock
Į krepšelį 9,53 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Karas, kurį galiausiai laimėjau“ aprašymas

Amerikiečių vaikų ir paauglių rašytojos Kimberly Brubaker Bradley knyga „Karas, kurį galiausiai laimėjau“ – tai populiarios ir apdovanojimų pelniusios knygos „Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą“ tęsinys.

Ada yra klasikinė herojė – tokia, kaip ir knygų „Mažosios moterys“ ar „Anė iš Žaliastogių“ herojės. Ada yra kovotoja.

Kai šleiva Ados koja pagaliau išoperuojama, ji supranta, kad nėra tokia, kokia ją laikė mama – sugadinta, suluošinta tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Ji net nebe duktė. Tačiau, kas ji dabar?

Antrasis pasaulinis karas tęsiasi. Ada ir jos brolis Džeimis su savo globėja Siuzana persikelia gyventi į kotedžą, kur jau gyvena Ledi Torton bei jos dukra Megė. Gyvenimas namuose su tokia daugybe žmonių gana sudėtingas ir įtemptas. O dar čia apsigyvena Rūta, žydė mergaitė iš Vokietijos. Vokietė? Ar gali būti, kad Rūta yra šnipė?

Atrodo, kad nelaimė artinasi vis sparčiau, o gyvenimas karo metu tampa vis sunkesnis. Ką nuspręs daryti Ada? Kaip jai toliau kovoti? Ir ką jai teks gelbėti?

Po pirmosios knygos apie Adą „Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą“ šis autorės romanas tęsia Ados istoriją ir pasakoja apie šeimą, tikėjimą ir savęs pažinimą. Knyga „Karas, kurį galiausiai laimėjau“ parodo, kad tikra laisvė nėra galimybė laisvai rinktis. Tikroji laisvė - tai drąsa pasirinkti teisingai.

„Stulbinantis... Kartais aštrus, kartais jautrus, šis romanas sujungia sudėtingas temas su stebuklingomis ir džiaugsmingomis akimirkomis.“
The Washington Post

„Retai kada knygos vaikams būna tokios sąžiningos ir drąsios. Tačiau joje yra ir paguodos - tai Ados troškimas mylėti ir augti. Šios knygos jėga, kad ji pamažu ir kartais skausmingai atskleidžia, jog įmanoma ne tik išgyventi skausmą, bet tiesiog su juo gyventi.“
The New York Times

„Mąsli, drąsi, tikra ir ne pagal metus išmintinga Ada atėjo amžiams, kaip ir ši knyga. Nuostabu“.
Kirkus

Kimberly Brubaker Bradley (g. 1967 m.) – amerikiečių vaikų ir paauglių knygų rašytoja. Didžiausio populiarumo sulaukė jos pasakojimas apie ryžtingą ir tvirtą mergaitę Adą knygoje „Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą“, o dabar rašytoja pristato ir šios knygos tęsinį „Karas, kurį galiausiai laimėjau“.

Autorė gyvena Bristolyje, Tenesio valstijoje.2024-06-04

Super Sigma skibbidi knygele.

2021-09-27

Idomu

2021-02-01

Nuostabi knyga! Labai patiko!
Būtina ją perskaityti pradedantiesems jojikams!

2020-01-30

Lol

2019-06-21

Labai įdomi ir graudi knyga. Norisi kad būtų daugiau dalių. Labai įdomi. Ačiū.

Parašykite atsiliepimą apie „Karas, kurį galiausiai laimėjau“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Karas, kurį galiausiai laimėjau“, kurį pristato Kimberly Brubaker Bradley. Siūlome ne tik išsamų „Karas, kurį galiausiai laimėjau“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kimberly Brubaker Bradley. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Karas, kurį galiausiai laimėjau“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Karas, kurį galiausiai laimėjau“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Karas, kurį galiausiai laimėjau“ perkama kartu