0

Arterijų ir venų ligos (3-ias leidimas)

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 20,49 €
Knygyne: 23,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (15%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Arterijų ir venų ligos (3-ias leidimas)

  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9789955884927

2020-05-31 20.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Visame pasaulyje kraujagyslių ligų pasekmės sveikatai pasiekė epideminį lygį, todėl būtina atrasti naujų gydymo priemonių, kurios palengvintų šių ligų naštą ir atskiram žmogui, ir visai visuomenei.
Galimi patofiziologiniai mechanizmai, pažeidžiantys kraujagyslių sienelę, yra daugybiniai, didelę reikšmę šioms ligoms turi aterosklerozė ir sisteminis uždegimas, dėl kurių kraujagyslės okliuduojamos, embolizuojamos, formuojasi aneurizmos ir plyšimai. Distaliau pažeidimo audiniai apmiršta, bet kuriame kraujagysliniame baseine trinka organų funkcija, atsiranda varginančių simptomų.

Po knygos antrojo leidimo anglų kalba 2009 metais atsirado naujų arterinių ir veninių ligų tyrimo ir gydymo galimybių, pvz., trombozės prevencijai ir gydymui pradėti plačiau vartoti nauji geriamieji aktyvūs antikoaguliantai. Tad gydančių gydytojų, chirurgų ir radiologų padedami šiame naujame knygos "Arterijų ir venų ligos" leidime apibendrinome daugumos kraujagyslinių ligų vertinimo ir gydymo galimybes. Be to, po antrojo leidimo įterpėme papildomus skyrius apie koronarinę širdies ligą, mezenterinę išemiją ir arteriovenines malformacijas.

Knyga "Arterijų ir venų ligos" pritaikyta nespecialistams, tačiau kur įmanoma stengėmės pateikti šiuolaikines klinikines gaires. Be to, pateikėme klinikinių atvejų iš klinikinės praktikos. Mes tikimės, kad ši knyga "Arterijų ir venų ligos' bus informatyvi ir įdomi, nes jai panaudota naujausia įrodymais paremta medicininė medžiaga.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu