0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Kelias į didingumą (antroji knyga)

4.3
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2013-07-01 Mindaugas

Teisybe. Tokia neprosal skaityti, kol mintinai ismoksi...

Kelias į didingumą (antroji knyga)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kelias į didingumą (antroji knyga)" aprašymas

Kelias į aukščiausią viršūnę prasideda nuo mažo žingsnelio. Ženkite jį šiandieną.
Ar esate pasirengę savo profesinį ir asmeninį gyvenimą pakylėti į naują didingumo lygį?
Ar jaučiate, kad atėjo laikas realizuoti visas gyvenimo siūlomas galimybes?
Gal pavargote nuo gyvenimo smulkmenų?
Jaučiate, kad laikas pradėti žaisti naują žaidimą, vaidinti naujus vaidmenis?

"Kelias į didingumą" - tai ir laimingo gyvenimo manifestas, ir verslo meistriškumo vadovas, ir nuostabus įkvėpimo šaltinis. Viso pasaulio skaitytojų pamėgtas saviugdos knygų autorius Robin Sharma dovanoja jums dar 101 didingo gyvenimo pamoką.

"Gyvenimo pabaigoje mažai kas iš mūsų gailėsis, kad nesutaupė daug pinigų. Na, nepavyko - ir tiek to. O gailėsimės, kad nespėjome aplankyti tiek nuostabių vietų, kad nebranginome draugų, kad nedrįsome rizikuoti, kad per mažai atidavėme šilumos mylimiesiems...
Ramūs laikai nepadarys jūsų geresnių - tapsite lėti, patenkinti savimi ir apsimiegoję. Įprotis kiūtoti saugioje zonoje ir slysti gyvenimu be jokių pastangų dar nieko neiškėlė į gyvenimo viršūnes.
Problemos - mūsų tarnai. Ateidamos jos atsineša galimybes. Jos padeda mums augti, artina prie profesinių bei asmeninio gyvenimo tikslų. Kiekviena problema duoda galimybę pagerinti esamą padėtį. Kiekvienas iššūkis - tai visų pirma šansas tobulėti. Vengti tokių iššūkių - vadinasi, vengti pažangos. Priešintis jiems - tai neigti didingumą."

Robin Sharma

Robin Sharma - bestselerių autorius, lyderiavimo ir saviugdos treneris bei specialistas.

Žymiausia knyga „Vienuolis, kuris pardavė „Ferrarį““, kuriame pasakojama apie advokatą Džiulianą Mantlį, kuris dėl didelio krūvio ir nesugebėjimo susitvarkyti savo gyvenimo patyrė širdies smūgį teismo salėje. Norėdamas pasikeisti iškeliauja į Indija. šios šalies kultūroje ir budizme atranda daug naudingų šiuolaikiniam pasaulyje praverčiančių būdų.

Šioje knygoje "Kelias į didingumą"populiarus saviugdos literatūros autorius ir paskaitininkas Ribin Sharma toliau dalijasi su skaitytojais mintimis, kaip siekti asmeninio ir profesinio didingumo.

Iš anglų kalbos vertė Valda Višinskienė


  • Autorius: Robin Sharma
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 150
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955678427

2013-07-01

Teisybe. Tokia neprosal skaityti, kol mintinai ismoksi...

2011-09-14

tikiosi tokia pat gera kaip vienuolis kuris ferari pardave ir kas verks kai tu mirsi? , laukiu nesulaukiu kada i rankas paimsiu

2008-12-26

Man asmeniskai, viena is geriausiu Sharmos knygu... Butina perskaityti.

Parašykite atsiliepimą apie "Kelias į didingumą (antroji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kelias į didingumą (antroji knyga), kurią skaitytojams dovanoja Robin Sharma. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Robin Sharma su knyga Kelias į didingumą (antroji knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kelias į didingumą (antroji knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robin Sharma. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kelias į didingumą (antroji knyga) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kelias į didingumą (antroji knyga)" perkama kartu