Robin Sharma (g. 1964 m. birželio 16 d., Hawkesbury, Kanada) - bestselerių autorius, lyderystės ir saviugdos treneris. Robin Sharma yra žinomas dėl tarptautinių bestselerių, tokių kaip „Vienuolis, kuris pardavė savo Ferrari“ ir „Kas verks, kai mirsi?“.

Robin Sharma knygos

Rasta: 39
  1. 1
  2. 2

5 valandos klubas | Robin Sharma
-20% su kodu: PATOGU
13,15 €
Kaina su kodu: 10,52 €
Turime sandėlyje
Meistriškumo vadovas. Kaip siekti asmeninio ir profesinio didingumo | Robin Sharma
-20% su kodu: PATOGU
7,95 €
Kaina su kodu: 6,36 €
Turime sandėlyje
Vienuolis, kuris pardavė „Ferrarį“ (minkšti viršeliai) | Robin Sharma
-20% su kodu: PATOGU
9,65 €
Kaina su kodu: 7,72 €
Turime sandėlyje
Kasdienybės Herojaus manifestas | Robin Sharma
-40% su kodu: PATOGU
13,10 €
Kaina su kodu: 7,86 €
Turime sandėlyje
Kelias į didingumą | Robin Sharma
-40% su kodu: PATOGU
9,73 €
Kaina su kodu: 5,84 €
Turime sandėlyje
Šventasis, banglentininkas ir vadovas (minkšti viršeliai) | Robin Sharma
-10% su kodu: PATOGU
6,69 €
Kaina su kodu: 6,02 €
Turime sandėlyje
Ką tau skyrė likimas. Pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė "Ferrarį" (knyga su defektais) | Robin Sharma
-10% su kodu: PATOGU
2,99 €
Kaina su kodu: 2,69 €
Turime sandėlyje
Slapti vienuolio, kuris pardavė Ferrarį, laiškai | Robin Sharma
-20% su kodu: PATOGU
9,08 €
Kaina su kodu: 7,26 €
Turime sandėlyje
Nebijok gyventi | Robin Sharma
-40% su kodu: PATOGU
9,73 €
Kaina su kodu: 5,84 €
Turime sandėlyje
Prasminga diena su maža juoda knygute | Robin Sharma
-40% su kodu: PATOGU
9,73 €
Kaina su kodu: 5,84 €
Turime sandėlyje
Rasta: 39
  1. 1
  2. 2

Iki šiol parduota daugiau nei 15 milijonų knygų, jos išverstos į daugiau nei 92 kalbas.

Robin Sharma gimė 1965 m. Kanadoje ir užaugo indiškas šeimynines vertybes ir hinduistines tradicijas puoselėjančioje šeimoje. Dalhousie University studijavo teisę. Teisininko karjera klostėsi sėkmingai, tačiau Sharma metė teisminę praktiką, nes jam atrodė, kad jo „širdyje tuštuma“ ir susidomėjo psichologija, filosofija ir asmeninio tobulėjimu.

Pirmąją knygą išleido pats, antrąją - „Vienuolis, kuris pardavė Ferrari“ - tai pat. Norėdama pristatyti savo knygą plačiajai auditorijai, Sharma paprašė kelių knygynų, kad šie leistų surengti juose jo knygos pristatymus. Vieno iš tokių pristatymų metu jis sutiko Edward Carson, kuris buvo HarperCollins - vienos didžiausių knygų anglų kalba leidėjų pasaulyje - prezidentas. Ši leidybos milžinė pradėjo leisti Sharma knygas. Robin Sharma tapo vienu iš skaitomiausių lyderystės autorių pasaulyje. Jo svetainė „www.robinsharma.com“ - viena populiariausių asmeninio tobulėjimo tinklalapių. Jis skaito paskaitas ir keliauja po visą pasaulį.

Buvęs teisininkas, turintis du teisinius išsilavinimus, įkūrė organizaciją „Chief Executive Officer of Sharma Leadership International Inc“. Tai mokymus rengianti įmonė, siūlanti labai platų paslaugų asortimentą. Pirmiausia tai pagalba įmonėms ir jų darbuotojams, norintiems maksimaliai realizuoti savo potencialą bei siekiantiems išskirtinių profesinių bei asmeninių rezultatų. Šios koučingo programos skirtos pagerinti ne tik profesinį, bet ir asmeninį gyvenimą.

Robin Sharma laikomas vienu geriausių lyderystės ekspertų. Tarp jo klientų žinomi milijardieriai, menininkai, profesionalaus sporto žvaigždės ir begalė sėkmingų įmonių. Robin Sharma turi įpatingą sugebėjimą įkvėpti auditoriją, jo siūlomos idėjos padeda žmonėms geriau dirbti, komandoms tobulėti, o organizacijoms ir įmonėms pasiekti aukščiausių rezultatų. Tarp jo klientų tokie kaip „Microsoft“, „General Motors“, IBM, „FedEx“, taip pat nemažai sveikatos priežiūros įmonių ir viešojo sektoriaus organizacijų. Robin Sharma moko, kaip priimti pagrįstus ir teisingus sprendimus bei atsakomybę už atsirandančių problemų sprendimą.

Pats Robin Sharma niekada nenustojo domėtis saviugda ir asmeniniu tobulėjimu. Jis dešimt metų ieškojo tiesos studijuodamas Rytų religijų filosofijas. Šis noras tobulėti ir pavertė jį vienu geidžiamiausių kalbėtojų pasaulyje. Jo knygos ir mokymai remiasi tuo, kad sėkmingai sujungia Rytų dasingumo siekį su Vakarų materialinės gerovės troškimu. Būtent tokia ir yra Robino Sharma populiarumo paslaptis – jis sugebėjo sujungti tai, kas iš pažiūros nesuderinama: kultūrą ir civilizaciją.

Robin Sharma yra vienas iš fondo, sukurto siekiant padėti Amerikos karo veteranams grįžti į civilinį gyvenimą, įkūrėjas. Jis taip pat įkūrė fondą vaikams „The Robin Sharma Foundation for Children (RSFC)“, skirtą mažas pajamas gaunančių šeimų vaikų lyderių savybių ugdymui.