NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Kernavės miesto bendruomenė XIII-XIV amžiuje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 8.19 SoldOut

Knygos "Kernavės miesto bendruomenė XIII-XIV amžiuje" aprašymas

Gintauto Vėliaus monografija „Kernavės miesto bendruomenė XIII-XIV a.“ tai daugelio metų archeologinių tyrinėjimų, vienoje pirmųjų Lietuvos sostinių – Kernavėje, rezultatas. Daugiausia dėmesio skiriama tyrinėtiems kapams, aptiktoms įspūdingoms įkapėms. Detali įkapių analizė atskleidė Kernavėje gimusios ir deja tik 100 metų egzistavusios miestietiškos kultūros unikalumą. Tai buvo struktūriškai europinio konteksto darinys, tačiau savitas vidujiniu ir pagonišku pasauliu, sumišusiu su krikščioniškąja kultūra ir tradicija.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kernavės miesto bendruomenė XIII-XIV amžiuje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kernavės miesto bendruomenė XIII-XIV amžiuje", Gintautas Vėlius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gintautas Vėlius su knyga "Kernavės miesto bendruomenė XIII-XIV amžiuje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kernavės miesto bendruomenė XIII-XIV amžiuje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintautas Vėlius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kernavės miesto bendruomenė XIII-XIV amžiuje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kernavės miesto bendruomenė XIII-XIV amžiuje" perkama kartu