NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Kerstina ir aš

4.5
(11 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,69 €
Kaina su kodu: 8,24 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-01-03 Aistė

best ever


2024-03-31 9.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kerstina ir aš" aprašymas

Pavargusios nuo miesto dulkių ir nuobodžių pamokų, dvynės šešiolikmetės Barbru ir Kerstina kartu su tėvais persikrausto gyventi į tėčio gimtinę, į kaimą. Pasirodo, kad ūkis ne toks jau didelis ir gerokai apleistas, todėl visai šeimai šią vasarą teks Lilhamrą atgaivinti ir paversti klestinčiu ūkiu.

Kaip čia viskas nauja ir netikėta! O svarbiausia – Kerstinos ir Barbru gyvenime atsiranda draugai Bjornas ir Erikas.
Kaip nugyventas ūkis atsigauna, kiek prie jo suklestėjimo prisideda dvynukės ir kaip abi įsitaiso po gerbėją - apie visa tai ir pasakoja ši smagi, sąmojinga istorija.

„Kerstina ir aš“ – linksmas, gyvenimo džiaugsmu trykštantis Astrid Lindgren pasakojimas, kupinas nuostabių gamtos vaizdų ir juokingų, romantiškų nuotykių, paauglių susižavėjimo ir meilės. Tai jau antrasis knygos leidimas lietuvių kalba.

Iš švedų kalbos vertė Laima BareišienėKiti taip pat domėjosi


2020-01-02

Mažiau žinoma A. Lindgren knyga pasakoja apie dvynukes Kersitną ir Barbru, kurios kartu su tėvais persikelia gyventi į kaimą ir čia atranda provincijos gyvenimo privalumus, ryšį su gamta ir malonumą skinti savo pačių darbo vaisius

2019-01-03

best ever

2010-10-27

puiki knyga ji mano mėgstamiausia

2009-12-26

Labai įdomi knyga ir nepritariu tam, kas mano jog ši knygą neįdomi.

2009-08-01

Buvo nelabai įdomu paskaičiau 70psl. Ir padėjau į lentyną gal bus įdomu kai paaugsiu

2009-04-19

... \"Broliai Liūtaširdžiai\" , \"Mijo mano Mijo\" , \"Ronja plėšiko duktė\" , \"Mes Varnų saloje\" , \"Pepė Ilgakojinė\" ?

2009-04-19

Beje gal aš čia \"biškį ne į temą\" , bet gal žinote dar kokių A. Lindgren knygų be \"Lota iš Pramuštgalvių gatvės\" , \"Kalio Bliumkvisto nuotykiai\" , \"Emilis iš Lionebergos\" , \"Padaužų kaimo vaikai\" , \"Mažylis ir Karlsonas , kuris gyvena ant stogo \"...

2009-04-19

Tikrai puiki knyga ! Man tikrai ne 16 metų (daug mažiau) bet vistiek visos Astrid\'os Lindgren knygos neapsakomai įdomios žodžiu - TOBULOS !!!!!!!

2009-03-31

Daugiau tokios knygos atrą kart neskaitysi todėl skaitykit dabar. Tik gal pradžia šiek tiek nuobodoka,o šiaip žiauri.

2009-03-31

Žiauriai gera knyga tokios niekur daugiau nėra.Patarčiau skaityti visiems kurie tik gali ir nori.Galim pasimokyti iš tos knygos

2009-01-06

puiki knyga.Ir herojes-sesiolikmetes,bet Lingren sugeba ir apie paauglius rasyt,ne tik apie vaikus

Parašykite atsiliepimą apie "Kerstina ir aš"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kerstina ir aš", kurį pristato Astrid Lindgren. Siūlome ne tik išsamų "Kerstina ir aš" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Astrid Lindgren. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kerstina ir aš". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kerstina ir aš" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kerstina ir aš" perkama kartu