Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kineziterapija su ritiniu „Physio Gymnic“ ir „Gymnic“ kamuoliais

1.4
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-08-19 daina

neturiu šios knygos, tačiau domiuosi kinezeterapija ant kamuolio.perskaičius atsiliepimus galima susidaryti įspūdį, kad arba ji niekam tikus, arba nepatinka autorės pavardė, gal kas daugiau atsilieps


Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 5.73 SoldOut

Knygos "Kineziterapija su ritiniu „Physio Gymnic“ ir „Gymnic“ kamuoliais" aprašymas

Knygos aprašymas, anotacija: Knygos autorės mokytoja ir įkvėpėja buvo kineziterapeutė iš JAV Joan Day Mohr, kuri pati daugelį metų mokėsi iš Bobath’ų. Nuo 1993 metų neurodinaminės terapijos metodika taikoma ir Lietuvoje. Pirmiausia gydant sergančius cerebriniu paralyžiumi, vėliau koreguojant ydingą vaikų laikyseną, stuburo deformacijas. Nuo 1996 metų šią metodiką knygos autorė taiko ir suaugusiems pacientams, gydydama nugaros skausmus, stuburo ir sąnarių deformacijas, koreguodama laikyseną, normalizuodama raumenų tonusą esant įvairiems neurologiniams susirgimams. Per beveik 15 darbo patirties metų taikant šią metodiką, pasiekti pacientų gydymo rezultatai ir naujos teorinės žinios leido susisteminti visa tai ir parengti praktiniam darbui skirtą mokymo priemonę Mokomojoje knygoje autorė dalinasi savo praktine patirtimi, kaip naudojant ,,Gymnic” kamuolius, ritinius ir ,,Physio Gymnic” kamuolius greičiau ir efektyviau pasiekti kineziterapijos tikslų, tačiau nedaryti klaidų, kurios galėtų įtakoti gydymo rezultatą.


Kiti taip pat domėjosi


2010-03-26

taip ir neaisku, ar knyga verta demesio...

2008-09-25

Turiu šią knygą. Neverta dėmesio. Daugybė gramatinių klaidų, daug netikslumų, mėtymasis tarp terminų. Autorei reikėtų pasimokyti lietuvių gramatikos! Knyga tikrai neverta savo kainos. Tokia knygą galėčiau ir aš parašyti per vieną dieną.

2008-08-19

neturiu šios knygos, tačiau domiuosi kinezeterapija ant kamuolio.perskaičius atsiliepimus galima susidaryti įspūdį, kad arba ji niekam tikus, arba nepatinka autorės pavardė, gal kas daugiau atsilieps

2008-06-21

Ši knyga unikaliai nukreipta į fengšuiškus potyrius ir astrologinius tyrinėjimus. Autorė - tikra geroji fėja iš Šreko. Akivaizdi giminystė su Algirdo Mykolu.

2008-06-21

Nusipirkus 15 siu knygu, gyvenimo gerbuvis pablogeja 15%. Patvirtinta LR SAM.

Parašykite atsiliepimą apie "Kineziterapija su ritiniu „Physio Gymnic“ ir „Gymnic“ kamuoliais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kineziterapija su ritiniu „Physio Gymnic“ ir „Gymnic“ kamuoliais", Asta Norbutaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Asta Norbutaitė su knyga "Kineziterapija su ritiniu „Physio Gymnic“ ir „Gymnic“ kamuoliais" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kineziterapija su ritiniu „Physio Gymnic“ ir „Gymnic“ kamuoliais" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Asta Norbutaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kineziterapija su ritiniu „Physio Gymnic“ ir „Gymnic“ kamuoliais" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kineziterapija su ritiniu „Physio Gymnic“ ir „Gymnic“ kamuoliais" perkama kartu