0

Kišeninis žmogaus anatomijos atlasas (3-as leidimas)

  • Nuolaida knygai -21%
  • Nemokamas knygos pristatymas
3.0
(1 įvertinimai)
Kaina Internetu: 19,99 €
Kaina Knygyne: 24,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (21%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2014-11-25 studentė

Nėra lotyniškų pavadinimų

Informacija

Kišeninis žmogaus anatomijos atlasas (3-as leidimas)


2020-08-31 19.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Pirmą kartą lietuvių kalba išleidžiamas Wolfgango Dauberio „Kišeninis žmogaus anatomijos atlasas“ yra plačiai pasaulyje žinoma ir naudojama žmogaus anatomijos mokymosi priemonė, išversta į 19 kalbų ir pakartotinai išleista jau 55 kartus.

Šioje knygoje trumpai paaiškinami kiekvienos žmogaus kūno struktūros anatominiai ypatumai, daugelio struktūrų funkcija, vaskuliarizacija ir inervacija. Atlasas sumaniai iliustruotas daugybe būtiniausių piešinių ir schemų. Prie piešinių pateiktame tekste anatominių struktūrų ar jų sudedamųjų dalių pavadinimai išskirti specialiu šifru, spalvomis, pažymėti skaičiais ir raidėmis, kurie atitinka piešiniuose pavaizduotas anatomines struktūras.

Šiame žmogaus anatomijos atlase struktūrų pavadinimai lotynų kalba atitinka Tarptautinio anatomijos vardyno komiteto (FCAT) ir Tarptautinės anatomų asociacijų federacijos (IFAA) patvirtintus anatomijos terminus, susistemintus „Terminologia Anatomica“ (anatomijos vardyne), išleistame 1998 metais „Thieme“ leidykloje. Atlase vartojami lietuviški anatomijos terminai atitinka Lietuvoje parengtų anatomijos vadovėlių ir mokymo priemonių terminiją.

Vertė doc. dr. Vidmantas Aželis ir doc. dr. Vytautas Gedrimas
Dailininkas Albertas Broga

2014-11-25

Nėra lotyniškų pavadinimų

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu