-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Anatomija ir fiziologija slaugos specialistams

Kaina: 27,36 €
Kaina su kodu: 23,26 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 27.363 InStock
Į krepšelį 23,26 € -15% su kodu
PATOGU

Knygos „Anatomija ir fiziologija slaugos specialistams“ aprašymas

Įvadas

Man labai džiugu, kad manęs paprašė parengti antrą „Anatomijos ir fiziologijos slaugos specialistams“ leidimą. Ši populiari kartojimo pagalbinė priemonė išlaikė vartotojui draugišką struktūrą – trumpą informacijąir spalvotus paveikslėlius – kuri padeda įsiminti, atgaminti ir pritaikyti faktus savo praktikoje. Visi sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai siekia suteikti saugią ir efektyvią pagalbą. Norint veiksmingai pasirūpinti žmonėmis (sergančiais arba sveikais), būtina suprasti ir išmanyti anatomiją bei fiziologiją.

Žmogaus organizmą sudaro organinės ir neorganinės molekulės, išsidėsčiusios įvairiais struktūriniais lygiais. Nepaisant to, į individą reikia žiūrėti ir jį gydyti holistiškai. Kad sveikatos priežiūros specialistas suteiktų deramą ir savalaikę pagalbą, svarbu, kad jis atpažintų ligą, imtųsi skubių veiksmų suteikti efektyvų gydymą arba nukreipti pas reikiamą specialistą, užtikrindamas, kad žmogus, kuriam jis teikia pagalbą ir palaikymą, būtų pats svarbiausias. Iš sveikatos priežiūros specialistų reikalaujama demonstruoti geras anatomijos ir fiziologijos žinias, kad jie galėtų suteikti saugias ir efektyvias slaugos paslaugas. Šios žinios dažnai būna įtrauktos į studijų programą ir vertinamos įvairiais metodais. Bendras šio glausto teksto tikslas yra pateikti anatomijos, fiziologijos ir susijusių biologijos mokslų apžvalgą, kuri padėtų jums išsiugdyti praktinių įgūdžių ir praplėstų jūsų žinias jums siekiant tapti rūpestingu, išmanančiu ir užjaučiančiu paslaugų teikėju. Supratus, kaip funkcionuoja organizmas, jums bus lengviau teikti vis sudėtingesnę priežiūrą žmonėms, kuriais rūpinatės.

Kai pradėsite suvokti, kaip žmonės reaguoja į patofiziologinius pokyčius bei stresorius arba prisitaiko prie jų, suprasite, kad visi žmonės (nepaisant jų amžiaus) turi unikalių biologinių poreikių. Įrodymais grįstos teorijos integravimas ir pritaikymas praktikoje yra esminis efektyvios ir saugios sveikatos priežiūros komponentas. Tačiau šio tikslo neįmanoma pasiekti nesuprantant anatomijos ir fiziologijos. Buvo pridėtas papildomas skyrius, „Anatomijos terminai“, kuriame akcentuojama teisingos anatominės terminologijos supratimo ir naudojimo svarba, kai apibūdinate kūno dalis bendraudami su kitais sveikatos priežiūros ir slaugos specialistais. Į šį naują leidimą taip pat įtrauktos klinikinės praktikos pastabos, siekiant paskatinti skaitytojus susieti aprašytas teorines sąvokas su praktika.

Anatomija yra susijusi su gyvo organizmo funkcionavimu, todėl beveik visada yra neatsiejama nuo fiziologijos. Fiziologija – tai mokslas, tyrinėjantis ląstelių, audinių, organų ir organizmų funkcijas. Tai – gyvybės studijavimas.

Ian Peate, Londonas


  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098215519

Parašykite atsiliepimą apie „Anatomija ir fiziologija slaugos specialistams“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Anatomijos knygos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Anatomija ir fiziologija slaugos specialistams“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Anatomija ir fiziologija slaugos specialistams“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Anatomija ir fiziologija slaugos specialistams“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Anatomija ir fiziologija slaugos specialistams“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Anatomija ir fiziologija slaugos specialistams“ perkama kartu