NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Klampynių kronikos 2. Neramios dienos

Kaina: 10,69 €
Kaina su kodu: 9,62 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 10.69 InStock
Į krepšelį 9,62 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Klampynių kronikos 2. Neramios dienos“ aprašymas

Mažosiose Klampynėse vyksta paslaptingi ir baugūs dalykai, o mūsų trijulė sukasi pačiame siautulio viduryje. Tiesą sakant, dažniausiai tie kraupūs įvykiai prasideda nuo nekalto „žiauriai nuobodu, ką čia nuveikus?“ ir visada baigiasi nenuspėjamai.
Dauguma miestelio gyventojų jau įprato, kad aš, Aringas ir Smiltė nuolatos kur nors įsipainiojame, bet mamai tai labai nepatinka.
Po įvykių paslaptingajame name ji tikėjosi, kad pagaliau pradėsime elgtis atsargiau, bet mūsų taip lengvai neįbauginsi.

„Neramios dienos“ - tai kritikų pripažintos lietuvių autorės Neringos Vaitkutės knygos „Klampynių kronikos“ tęsinys. Po didelio pirmosios knygos pasisekimo autorė sukūrė puikų knygos tęsinį pavadinimu „Klampynių kronikos 2. Neramios dienos“. Ji ypač patiks fantastikos ir šiurpių nuotykių mėgėjams.

Autorė trumpose istorijose itin kūrybiškai derina šiuolaikinių vaikų aktualijas, senovės lietuvių mitologijos motyvus, susipinančius su netikėtais nuotykiais. Knygą puošia pačios rašytojos kurtos iliustracijos.

Abi knygas sudaro daug atskirų paslaptingų pasakojimų, tad galima pradėti skaityti nuo bet kurios. Itin vaizdinga autorės Neringos Vaitkutės kalba ir gebėjimas kurti nepamirštamas istorijas ne tik įtrauks į stebuklingų ir paslaptingų nuotykių pasaulį, bet ir padės turtinti skaitytojo žodyną, paskatins domėtis lietuvių ir pasaulio mitologija, skatins kūrybiškumą.Parašykite atsiliepimą apie „Klampynių kronikos 2. Neramios dienos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Klampynių kronikos 2. Neramios dienos“, kurį pristato Neringa Vaitkutė. Siūlome ne tik išsamų „Klampynių kronikos 2. Neramios dienos“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Neringa Vaitkutė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Klampynių kronikos 2. Neramios dienos“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Klampynių kronikos 2. Neramios dienos“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Klampynių kronikos 2. Neramios dienos“ perkama kartu