NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Kol gyveni, tol ir mokaisi / Człowiek uczy się przez całe życie. Iliustruotas lietuvių-lenkų žodynas

Kaina: 15,99 €
Kaina su kodu: 14,39 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 15.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Człowiek uczy się przez całe życie. Iliustruotas lietuvių-lenkų žodynas " aprašymas

Daugiau nei 150 lietuvių patarlių ir tiek pat atitikmenų lenkų kalba.

Leidinys „Lietuvių-lenkų patarlės. Kol gyveni, tol ir mokaisi. Człowiek uczy się przez całe życie“ skirtas ir mažiems, ir dideliems. Knygą sudaro lietuvių ir lenkų patarlės, kurias iliustravo vaikai iš Lietuvos ir Lenkijos. Kiekvienos patarlės reikšmė paaiškinta, patarlės papildytos variantais. Iliustruotas žodynas puikiai tinka ne tik mokantis gražiai kalbėti lietuvių kalba, bet ir geidaujantiems turtinti lenkų kalbos žinias.


  • Autorius: Rasa Bačiulienė
  • Leidėjas: Pamėginčius
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098224115

Parašykite atsiliepimą apie "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Człowiek uczy się przez całe życie. Iliustruotas lietuvių-lenkų žodynas "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sakmių, padavimų, liaudies kūrybos knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Człowiek uczy się przez całe życie. Iliustruotas lietuvių-lenkų žodynas ", kurį pristato Rasa Bačiulienė. Siūlome ne tik išsamų "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Człowiek uczy się przez całe życie. Iliustruotas lietuvių-lenkų žodynas " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rasa Bačiulienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Człowiek uczy się przez całe życie. Iliustruotas lietuvių-lenkų žodynas ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Człowiek uczy się przez całe życie. Iliustruotas lietuvių-lenkų žodynas " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Człowiek uczy się przez całe życie. Iliustruotas lietuvių-lenkų žodynas " perkama kartu