⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kompetencijas ugdančių žaidimų sąvadas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-02-28 170.3 SoldOut

Knygos "Kompetencijas ugdančių žaidimų sąvadas" aprašymas

Ar Jūsų darbuotojai yra vieninga, darni komanda, dirbanti ta pačia kryptimi?
Dirbdami kasdienį darbą, mes neišvengiamai turime keistis ištekliais, gebėjimais, patirtimi, informacija. Dažnai dėl nesusikalbėjimo, nesupratimo tokie mainai nevyksta taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Tai tiesiogiai veikia įmonės rezultatus. Tik dirbdama kaip komanda, grupė tampa didele jėga, gebančia nuveikti labai daug.
Ar vadovui liepus grupė tampa komanda?
Ne. Komandinio darbo reikia išmokti! Kaip to išmokti? Vienas iš būdų – išmokti dirbant. Bet klaidos darbe brangiai kainuoja, taigi toks komandos formavimas gali kainuoti daug laiko ir pinigų. Pigesnis būdas formuoti komandą ir ugdyti darbuotojus – kompetencijas ugdantys žaidimai.
Kam žaisti, juk turime tiek daug darbo?!
Žaisdami kompetencijas ugdančius žaidimus, dalyviai aktyviai įsitraukia į mokymo procesą. Žaidimai ugdo kūrybiškumą. Žaidžiant grupėje gimsta komandos dvasia. Žaidimai skatina savęs ir kitų pažinimą, leidžia geriau suprasti save, naujai pamatyti kolegas. Žaidimai skatina grupės narių pasitikėjimą. Žaidimai – daugybė emocijų!
Pristatome Jums pirmąjį Lietuvoje kompetencijas ugdančių žaidimų sąvadą, kurį galėsite panaudoti:
mokymų metu;
formuodami komandą;
įmonėje kuriant jaukią, kūrybišką, darbui palankią atmosferą;
įmonės išvykų, švenčių metu.
Šiame leidinyje yra 160 žaidimų, suskirstytų į 9 skyrius: Susipažinimo žaidimai, Klimato formavimo žaidimai, Komunikacijos ugdymo žaidimai, Komandos formavimo žaidimai, Žaidimai energijai atgauti, Mokymų medžiagos suvokimo žaidimai, Kūrybiškumo ugdymo žaidimai, Asmeninio tobulėjimo žaidimai, Pokyčių valdymo žaidimai.
Papildymai siunčiami kas ketvirtį 12 mėnesių nuo mokėjimo datos.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kompetencijas ugdančių žaidimų sąvadas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kompetencijas ugdančių žaidimų sąvadas", Arvydas Virgilijus Matulionis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Arvydas Virgilijus Matulionis su knyga "Kompetencijas ugdančių žaidimų sąvadas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kompetencijas ugdančių žaidimų sąvadas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arvydas Virgilijus Matulionis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kompetencijas ugdančių žaidimų sąvadas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kompetencijas ugdančių žaidimų sąvadas" perkama kartu