0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

KOMPLEKTAS. Sveika kasdienė MITYBA: Pilnavertė moters mityba + Pilnavertė jūsų vaiko mityba

  • Nuolaida knygai -50%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 18,99 €
Kaina knygyne: 37,97 €*
Sutaupote: 18.98 € (50%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Sveika kasdienė MITYBA: Pilnavertė moters mityba + Pilnavertė jūsų vaiko mityba


2021-04-30 18.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Sveika kasdienė MITYBA: Pilnavertė moters mityba + Pilnavertė jūsų vaiko mityba" aprašymas

Dviejų knygų komplektas šeimai apie pilnavertę mitybą. Tai gali būti dovana kūdikio besilaukiančiai šeimai, turinčiai ir vyresnių vaikų, o gal tai bus aktuali tema ir žinios, kurių ieškote patys.

"Pilnavertė moters mityba"

Norint džiaugtis sveiku, laimingu ir protingu kūdikiu, reikia ne vien sėkmės ir gerų genų. Labai svarbu, ką darote, o ypač ką valgote prieš pastojant, nėštumo metu ir kūdikiui gimus. Mityba ir suvartojamos maistinės medžiagos gali padidinti vaisingumą, padėti pastoti pageidaujamu metu, nesvarbu, ketinate gimdyti pirmą kartą ar jums jau per keturiasdešimt.
Knygoje „Pilnavertė moters mityba: prieš pastojant, nėštumo metu ir po gimdymo“ autoriai pataria, kaip nėštumo metu išlikti sveikoms ir energingoms, išvengti įprastai pasitaikančių problemų, tokių kaip anemija, rytinis pykinimas ir strijos. Knygos idėjos neabejotinai padės jums pasirūpinti, kad kūdikis gautų visko, ko reikia pilnaverčiam vystymuisi, pateikiant išsamias studijas apie maisto produktus ir papildus, kurie gali padėti didinti vaisiaus protinio lavėjimo koeficientą (IQ) ir sumažinti riziką paveldėti alergiją, egzemą, astmą ar kitas ligas.

"Pilnavertė jūsų vaiko mityba"

Knygos autoriai jau dvidešimt metų dirbantys vaikų mitybos srityje, šioje knygoje nuosekliai parodo, ką reiškia vaikui sveika mityba - nesvarbu, jam suėjo vieneri ar penkiolika metų. Skaitydami ją sužinosite, kodėl sveikas maistas yra svarbus jūsų vaiko sveikatai ir vystymuisi, kokią įtaką vaiko organizmui daro angliavandeniai, baltymai, riebalai, cukrus ir kitos maistinės medžiagos, ką reiškia glikeminis maisto produktų indeksas (GI), kokia gerųjų ir kenksmingųjų riebalų įtaka sveikatai. Autoriai pateikia daug informacijos apie maisto produktus, gerinančius vaiko mąstymą ir didinančius protinio lavėjimo koeficientą (IQ). Čia rasite mitybos sprendimus, kurie maksimaliai pagerins jūsų vaiko fizinę ir emocinę sveikatą, padės pažaboti astmą, nemigą, nutukimą, autizmą ir dažnai pasikartojančias infekcijas. Knygos išskirtinumas - autorių patarimai, kaip visas žinias pritaikyti praktiškai, gebant formuoti tinkamus vaikų valgymo įpročius, žalingus produktus keičiant sveikomis ir gardžiomis alternatyvomis.
patrikas Holfordas – Didžiojoje Britanijoje vienas populiariausių apie sveiką mitybą rašančių specialistų, išspausdinęss daugiau nei dvidešimt populiarių knygų, kurios išverstos į septyniolika kalbų. Remdamasis daugiau nei dvidešimt penkerių metų tyrimais ir klinikine patirtimi, P. Holfordas teigia, kad kūdikio sveikata prasideda dar prieš pastojant gimdoje. Autorius savo knygose pateikia moksliniais faktais pagrįstą inovatyvų požiūrį į kasdienę mitybą.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Dvi tylos
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS332

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Sveika kasdienė MITYBA: Pilnavertė moters mityba + Pilnavertė jūsų vaiko mityba"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveikos mitybos knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą KOMPLEKTAS. Sveika kasdienė MITYBA: Pilnavertė moters mityba + Pilnavertė jūsų vaiko mityba, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos KOMPLEKTAS. Sveika kasdienė MITYBA: Pilnavertė moters mityba + Pilnavertė jūsų vaiko mityba aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos KOMPLEKTAS. Sveika kasdienė MITYBA: Pilnavertė moters mityba + Pilnavertė jūsų vaiko mityba už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą KOMPLEKTAS. Sveika kasdienė MITYBA: Pilnavertė moters mityba + Pilnavertė jūsų vaiko mityba? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Sveika kasdienė MITYBA: Pilnavertė moters mityba + Pilnavertė jūsų vaiko mityba" perkama kartu