0

Pilnavertė moters mityba. Prieš pastojant, nėštumo metu ir po gimdymo

  • Nuolaida knygai -48%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 9.00 € (48%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pilnavertė moters mityba. Prieš pastojant, nėštumo metu ir po gimdymo

  • Leidėjas: Dvi tylos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786098232004

2020-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pilnavertė moters mityba. Prieš pastojant, nėštumo metu ir po gimdymo" aprašymas

Knyga „Pilnavertė moters mityba. Prieš pastojant, nėštumo metu ir po gimdymo“ – puikus gidas kiekvienai moteriai, išgyvenančiai svarbius organizmo pokyčius. Čia rasite patyrusio mitybos specialisto patarimų, kurie padės ne tik sėkmingai pastoti, bet ir išnešioti bei pagimdyti sveiką vaikelį.


Vienas populiariausių apie sveiką mitybą rašančių specialistų Patrickas Hofordas ir žurnalistė bei mitybos terapeutė Susannah Lawson knygoje negaili patarimų ne tik besilaukiančioms moterims, bet ir toms, kurioms nesiseka pastoti ar išnešioti kūdikį.


Jau planuodamos vaikelį šeimos dažnai patiria stresą, jei tik nepavyksta iš karto pastoti. Ką kalbėti apie nėštumo metu išgyvenamus pokyčius ar organizmo būklę po gimdymo. Mitybos specialistai stebuklų nedaro, tačiau remiasi moksliniais tyrimais ir siūlo parengti kūną bei protą naujo žmogaus atsiradimui. Maisto medžiagos, kurias gaunate nėštumo metu ar prieš jį, turi didžiulės įtakos gimsiančio kūdikio sveikatai ir net alergijų ar kitų ligų paveldimumui. Nuo jų priklauso ir tai, kaip auga, vystosi ir lavėja jau gimęs vaikelis.


Knygoje „Pilnavertė moters mityba. Prieš pastojant, nėštumo metu ir po gimdymo“ visapusiškai apžvelgtas gana ilgas moters gyvenimo periodas, kurio metu suformuoti įpročiai padės vėliau ir vaikeliui įdiegti sveikos mitybos pagrindus.


Čia rasite mitybos planus, maisto produktų sąrašus ir net receptus, kuriais besivadovaudamos moterys galės pasirengti nėštumui, o jau besilaukiant – išvengti nepageidautinų organizmo reakcijų: pykinimo, silpnumo, mažakraujystės, strijų ir t.t.


Taip pat knygoje „Pilnavertė moters mityba“ pateikiami specialūs patarimai ir mitybos planai padės jau auginant vaikelį – kokie maisto produktai patys tinkamiausi maitinant kūdikį mamos pienu? Kaip maitinti jau paaugusį kūdikį, kad išvengtumėte alergijų ir turėtumėte sveikai augantį vaiką? Kada ir kuo pradėti primaitinti? Kaip mityba gali išspręsti dažnas kūdikių problemas: sauskelnių bėrimus, įvairias infekcijas, blogą miegą?


Patrick Holford yra vienas populiariausių Didžiosios Britanijos mitybos specialistų, išleidęs daugiau nei 30 knygų apie sveikatą ir mitybą. Jo knygos išverstos į 17 kalbų. Autorius teigia, kad žmogaus sveikata prasideda dar prieš pastojant, gimdoje, taigi, ji tiesiogiai priklausoma nuo mamos sveikatos.

Susannah Lawson – sveikatos temomis rašanti žurnalistė ir mitybos terepeutė; specializuojasi sprendžiant nevaisingumo problemas natūraliais būdais.„Ši knyga paprastai ir patraukliai bando nubrėžti pilnavertės mitybos gaires, padėsiančias jaustis kuo sveikiau ir susilaukti sveikesnio vaikelio“.


Dr. Eglė Markūnienė, gydytoja neonatologė, LSMU Neonatologijos klinikos docentė, dirbanti Kauno klinikų Naujagimių ligų skyriuje bei šeimos klinikoje „Sveika pradžia“

Parašykite atsiliepimą apie "Pilnavertė moters mityba. Prieš pastojant, nėštumo metu ir po gimdymo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nėštumas, gimdymas ir kūdikio priežiūra

Patrick Holford, Susannah Lawson parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pilnavertė moters mityba. Prieš pastojant, nėštumo metu ir po gimdymo, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pilnavertė moters mityba. Prieš pastojant, nėštumo metu ir po gimdymo aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pilnavertė moters mityba. Prieš pastojant, nėštumo metu ir po gimdymo už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pilnavertė moters mityba. Prieš pastojant, nėštumo metu ir po gimdymo? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Patrick Holford, Susannah Lawson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pilnavertė moters mityba. Prieš pastojant, nėštumo metu ir po gimdymo" perkama kartu