NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

KNYGŲ RINKINYS. Talismanas 1 + Talismanas 2

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 3.99 SoldOut

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Talismanas 1 + Talismanas 2" aprašymas

"Talismanas 1"

Džekas Sojeris leidžiasi kelionėn, kurios tikslas - išganingas mistinis Talismanas, galintis išgelbėti mirtinai sergančią dvylikamečio berniuko motiną. Ir ne tiktai ją. "Keliaujantį Džeką" bematant įtraukia fantasmagoriškas klajokliškų nuotykių sūkurys: tarsi kaleidoskope ima mainytis realaus ir paralelinio pasaulio vaizdai su šiurpą keliančiomis pamėklėmis ir nežabotos fantazijos regėjimais."Talismanas 2"

Riba tarp realaus šiuolaikines Amerikos pasaulio ir paralelinio, Teritorijomis vadinamo, antipasaulio vis siaurėja, o Džekui Sojeriui pasiekti savo tikslą, išsvajotąjį Talismaną, darosi vis sunkiau - kylanti pasakojimo įtampa žada jo žūtbūtinę ir lemiamą kovą su demonišku Blogiu.

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Talismanas 1 + Talismanas 2"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. Talismanas 1 + Talismanas 2", Peter Straub, Stivenas Kingas (Stephen King). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Peter Straub, Stivenas Kingas (Stephen King) su knyga "KNYGŲ RINKINYS. Talismanas 1 + Talismanas 2" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KNYGŲ RINKINYS. Talismanas 1 + Talismanas 2" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Peter Straub, Stivenas Kingas (Stephen King). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KNYGŲ RINKINYS. Talismanas 1 + Talismanas 2" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Talismanas 1 + Talismanas 2" perkama kartu