Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kreiserinis buriavimas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 49.99 SoldOut

Knygos "Kreiserinis buriavimas" aprašymas

Buriavimas yra užsiėmimas, neaprašomas jokioje knygoje, tačiau šis vadovėlis „Kreiserinis buriavimas“ papildys kiekvieno norinčiojo jį pažinti žinių arsenalą. Tai vienintelis buriavimo vadovėlis gimtąja kalba, paremtas geros jūrinės praktikos pavyzdžiais ir terminų vertimais į kitas kalbas.

Knygoje „Kreiserinis buriavimas“ yra net 1 342 iliustracijos, specialiai parengtos šiam leidiniui. Tai toks vadovėlis, kurio autoriui trūko mokantis buriuoti ir kurį jis įsivaizduoja esant naudingą.

Artūras Dovydėnas (g. 1955 m.) yra trijų vadovėlių autorius. Jo pirmasis vadovėlis „Buriavimas" patyrė 3 leidimus. Antrasis „Pramoginiai laivai", skirtas motoriniams pramoginiams laivams, - vieną. Trečiasis vadovėlis "Kreiserinis buriavimas" dabar išleidžiamas antrą kartą. Autorius yra suaugusiųjų buriavimo mokyklos mokytojas, aktyviai buriuojantis apie 50 metų ir yra nuplaukęs burinės jachtos vado pareigose virš 40 000 jūrmylių, arba du kartus aplink Žemės rutulį.


  • Autorius: Artūras Dovydėnas
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 720
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094754678

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kreiserinis buriavimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie sportą

Artūras Dovydėnas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kreiserinis buriavimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kreiserinis buriavimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kreiserinis buriavimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kreiserinis buriavimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Artūras Dovydėnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kreiserinis buriavimas" perkama kartu