0

Kuksando. Kelio knyga

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 14,98 €*
Sutaupote: 1.99 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kuksando. Kelio knyga

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, kieti vrišeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9786090131374

2020-10-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kuksando. Kelio knyga" aprašymas

Algirdas Kumža daugybę metų gilinasi į kuksando paslaptis, turi kuksando mokytojo kvalifikaciją. Nacionalinio kuksando centro Lietuvoje kūrėjas. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, ambasadorius. Alpinistas. Knygos „Himalajai. Vienos ekspedicijos dienoraštis“ autorius.

Kuksando – tai viena seniausių pasaulyje kūno ir proto tobulinimo sistemų.
Kelis tūkstantmečius mokymas, kaip sustiprinti žmogaus gyvybinę energiją, kad jis gyventų ilgą ir sveiką gyvenimą, buvo slaptas. Korėjos kalnuose atsiskyrėliai jį iš kartos į kartą perduodavo tik savo mokiniams. Tačiau viskas keičiasi, ir prieš keletą dešimtmečių senoji Rytų išmintis atsivėrė pasauliui. Lietuviai jau irgi atrado kuksando.
Skaitydami šią knygą, sužinosite, kaip atgauti jaunystės gyvybingumą, įveikti stresą ir nemigą, nusikratyti varginančių skausmų, subalansuoti dienos režimą ir mitybą. Sutiksite daug įdomių žmonių, sužinosite stulbinamų faktų ir neįtikimų istorijų, kurios kartais graudins, o kartais privers nusišypsoti ir praskaidrins nuotaiką.

"Pastarieji metai man buvo kupini architektūros darbų ir tolimų kelionių. Jei ne kuksando pratybos ir meistro Jin Moko patarimai, kažin ar būčiau tiek daug padaręs."
Architektas Algirdas Kaušpėdas

"Ši sistema turi viską, kas reikalinga žmogaus sveikatai. Ji leidžia laiptelis po laiptelio atskleisti žmogaus kūno ir dvasios gebėjimus."
Lietuvos olimpinės rinktinės gydytojas dr. Dalius Barkauskas

Parašykite atsiliepimą apie "Kuksando. Kelio knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Rytų išmintis

Algirdas Kumža parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kuksando. Kelio knyga, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kuksando. Kelio knyga aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kuksando. Kelio knyga už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kuksando. Kelio knyga? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Kumža tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kuksando. Kelio knyga" perkama kartu