0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Karo menas. Garsiausia visų laikų knyga apie taktiką ir strategiją

4.6
(21 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (26%)
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-15 Rytis

Dovanojau broliui, tiesiog jis mėgsta tokias knygas. Tai labai apsidžiaugė sakė vis neprisiruošdavo įsigyti.


2021-09-30 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Karo menas. Garsiausia visų laikų knyga apie taktiką ir strategiją" aprašymas

„Karo menas“ – knyga, kurią cituoja kiti autoriai, lyderystės mokytojai bei filmų ir serialų veikėjai. Tai neabejotinai vienas žymiausių visų laikų veikalų, kalbančių apie taktiką ir strategiją. Jo autorius – garsus kinų karvedys Sun Tzu.

Nedidelės apimties knyga „Karo menas“ sudaryta iš trylikos trumpų skyrių. Kiekviename jų Sun Tzu aptaria įvairius su tema susijusius aspektus. Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiami komentarai, kurie padeda geriau suprasti aprašomus dalykus.

Autorius kalba apie vidinius kariuomenės vadų ir eilinių karių santykius, apie būtinybę gerai pažinti priešą, gebėjimą strategiškai gudrauti. Karvedys itin akcentuoja mūšio alternatyvas: strategavimą, delsimą, šnipų naudojimą, taip pat sąjungų kūrimą.

Sun Tzu aptaria, kokius „namų darbus“ reikia padaryti ruošiantis karui, pavyzdžiui, jo teigimu būtina įvertinti sezoną, reljefą ir kitus aspektus. Autorius šneka apie greitų pergalių, karių vienybės, užimamų gynybinių pozicijų, kūrybiningumo svarbą. Taip pat jis rašo apie karinius manevrus, kariuomenės gebėjimą prisitaikyti prie dinamiškų aplinkybių, žvalgybos reikšmę.

Šio teksto įtaka Rytų ir Vakarų kultūrose yra milžiniška. Veikalu rėmėsi daugybė žymių karo strategų, karvedžių, politikų. Rytų Azijoje tai buvo privalomas vadovėlis būsimiems vadams. Vakarų šalis „Karo menas“ pasiekė 1772-ais metais. Tuo metu jis buvo išverstas į prancūzų kalbą. Angliškas vertimas pasirodė 1910-ais metais. JAV šia knyga ypač susidomėta po karo Vietname.

Sun Tzu gyveno VI pr. Kr. Jo tekste juntama tuo metu vyravusi kinų filosofija. Ja dažnai vadovaujasi ir šių dienų lyderiai. „Karo menas“ įsitvirtino ir populiariojoje kultūroje. Jis cituojamas teisininkų, sporto trenerių, lyderystės mokytojų.

Sun Tzu (544 m. pr. Kr. – 496 m. pr. Kr.) – kinų generolas, karo strategas, rašytojas, filosofas. Kinijos ir visos Azijos kultūroje Sun Tzu gerbiamas kaip legendinė istorinė ir karinė asmenybė.

Domitės strategija ir taktika? Tuomet knygą tikrai verta įsigyti internetu! Online knygyne gausu ir kitos naudingos literatūros, kurią pirkti paprasta. Įvairios kategorijos padeda rūšiuoti knygas pagal žanrus, juk vieni ieško dalykinių leidinių, o kiti nori vaizdingų aprašymų, įdomių veikėjų bei negirdėtų siužetų. Leidinio santraukoje rasite trumpą aprašymą, nurodytą puslapių skaičių bei ištraukų. Siūlome pasidomėti ir atsiliepimais bei apžvalgomis. Taip pat nepamirškite užsukti į akcijų bei išpardavimų skiltį, juk daug knygų čia kainuoja gerokai pigiau!


 • Pavadinimas originalo kalba: 孫子兵法
 • Autorius: Sun Tzu
 • Leidėjas: Obuolys
 • Išleidimo metai: 2019
 • Knygos puslapių skaičius: 128
 • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094840074
 • Vertėjas: Linas Ruzgys
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-07-15

Dovanojau broliui, tiesiog jis mėgsta tokias knygas. Tai labai apsidžiaugė sakė vis neprisiruošdavo įsigyti.

2021-07-07

Gera knyga, aiški, konkreti. Patarimai pravers bet kokiame gyvenimo kare.

2021-07-07

Iš pažiūros tiesos labai paprastos, bet visiškai teisingos. Svarbiausia kare pasitelkti protą, be jo bet kokia jėga bus bevertė.

2021-06-15

Pasinaudosiu šiais patarimais kitame savo kare! O iš tikrųjų, protingas karys vengia mūšio.

2021-06-14

Man patiko pagrindinė šios knygos žinia. Žinoma tai ne detektyvas, bet labai gera knyga vakarui.

2021-06-11

Technologijos ir aplinka pasikeitė neatpažįstamai, bet esmė liko ta pati, valdingieji, sumanieji ir atkaklieji valdo silpnuosius.

2021-06-11

Tai išties puiki dovana kiekvienam skaitytojui, mintys aktualios visiems laikams. Man labai patiko prabangioji šios knygos versija, atrodo solidžiai.

2021-06-10

Išmintis, kuriai nepavaldūs jokie laiko ar pokyčių dėsniai. Ši knyga tikrai puošia mano namų bibliotekos lentyną.

2021-06-01

Knyga bendram išprusimui, praplėsti akiračiui. Ir net gi pritaikymui versle.

2021-05-21

Aš vis pagalvoju, autorius iš tiesų egzistavo? Ar jis buvo dievas, ar šventasis? Kaip tuomet dar prieš Kristų galėjo žinoti kaip reikia kariauti? Iš kur tokia išmintis? Knyga stulbinanti.

2021-05-21

Čia tai veikalas! Ne google ar youtube patarimus perskaityti. Dar prieš mūsų erą buvo tokių didžių protų, kurie be jokių technologijų valdė minias.

2021-05-12

Labai naudinga knyga, talpinanti daug rytų išminties. Ne vieną citatą išsisaugojau telefone.
Tas, kuris žino, kada kovoti, o kada ne, bus nugalėtojas.

2021-05-10

Perku dovanų, nes būtent šios knygos brolis norėjo. Tikrai kokybiškai atrodo , viskas puiku, bet turinys manęs nė kiek nedomina.

2021-05-05

Perskaitykite šią knygą šviežiomis akimis. Trumpai tariant: pažink savo priešą ir pažink save.

2021-04-27

Puiki knyga besidomintiems konfliktų valdymo menu. Knyga supažindina su taktikomis, kurios taikomos ne tik klasikiniams karams, bet ir konfliktams apskritai.

2021-04-23

Kai ja perskaitai, supranti, kad tai knyga skirta mokyti visą žmoniją.

2021-04-20

Nors knygoje rašoma apie senove, bet dauguma diktuojamų filosofijų galima pritaikyti ir šiuolaikiškame pasaulyje. Knyga nepakartojama ir nepriekaištinga, žinant tai kad ji parašyta 500 m. pr. K. Tačiau pasižymi modernių ir šiuolaikinių požiūriu.

2021-04-14

Gana lengvai susi skaitė. Įdomu ir tai, kad knyga parašyta labai senai, bet net šiais laikais pasaulio lyderiai vadovaujasi knygos išmintimi.

2021-04-13

Priverčianti susimąstyti, verta perskaityti kiekvienam.

2019-07-18

rekomenduoju perskaityti kiekvienam, nemirstanti knyga...

2017-09-13

Neperskaites,negaliu vertinti

Parašykite atsiliepimą apie "Karo menas. Garsiausia visų laikų knyga apie taktiką ir strategiją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Rytų išminties knygos

Sun Tzu parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Karo menas. Garsiausia visų laikų knyga apie taktiką ir strategiją", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Karo menas. Garsiausia visų laikų knyga apie taktiką ir strategiją" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Karo menas. Garsiausia visų laikų knyga apie taktiką ir strategiją" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Karo menas. Garsiausia visų laikų knyga apie taktiką ir strategiją"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sun Tzu tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Karo menas. Garsiausia visų laikų knyga apie taktiką ir strategiją" perkama kartu