0

Kur dingo visi lyderiai?

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kur dingo visi lyderiai?

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15 x 21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • ISBN ar kodas: 9785415020898

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kur dingo visi lyderiai?" aprašymas

Nemokamas pristatymas Lietuvoje!

Knygos autorius Li Jakoka, buvęs kompanijų Ford Motor Company ir Chrysler Corporation prezidentas, bestselerių autorius, gali didžiuotis pažintimis su iškiliausiais pasaulio politikos ir verslo lyderiais. Šmaikščiu stiliumi parašytoje knygoje jis dalijasi savo patirtimi su skaitytojais, kartu užduodamas keblių klausimų apie atsakomybę, demokratiją, konformizmą ir panašiai.

Parašykite atsiliepimą apie "Kur dingo visi lyderiai?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kur dingo visi lyderiai?, kurią skaitytojams dovanoja Iacocaa Lee. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Iacocaa Lee su knyga Kur dingo visi lyderiai? jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kur dingo visi lyderiai? patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Iacocaa Lee. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kur dingo visi lyderiai? palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kur dingo visi lyderiai?" perkama kartu