NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Laimingiausias žmogus žemėje. Aušvicą išgyvenusio šimtamečio atsiminimai

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,99 €
Kaina su kodu: 10,79 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-11 Vladas

Puiki, motyvuojanti knyga


2024-02-29 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laimingiausias žmogus žemėje. Aušvicą išgyvenusio šimtamečio atsiminimai" aprašymas

„Nugyvenau jau ištisą šimtmetį ir žinau, ką reiškia žvelgti blogiui į akis. <…> Papasakosiu tau savo istoriją. Joje daug liūdesio, baisios tamsos ir sielvarto. Bet galiausiai tai laiminga istorija, kadangi laimė yra tai, ką galime pasirinkti. Viskas priklauso nuo tavęs paties.“

Eddie Jaku visada save laikė pirmiausia vokiečiu ir tik paskui žydu. Jis didžiavosi savo šalimi. Bet viskas pasikeitė 1938-ųjų lapkritį per Krištolinę naktį, kai jis buvo sumuštas, suimtas ir išvežtas į koncentracijos stovyklą. Per kitus septynerius metus Eddie kasdien patirdavo neįsivaizduojamą siaubą. Pirmiausia Buchenvalde, paskui Aušvice, o tada, baigiantis karui, – per Mirties maršą iš Aušvico. Jis prarado šeimą, draugus, šalį. Bet išgyveno. Todėl pažadėjo sau kiekvieną dieną būti laimingas ir šypsotis. Pasakodamas savo istoriją, Eddie norėjo pagerbti žuvusiuosius, pasidalinti savo išmintimi ir mintimis, kaip nugyventi šviesiausią gyvenimą, ištvėrus tamsiausius laikus. Jis nugyveno 101 metus ir manė esąs laimingiausias žmogus šioje Žemėje.

„Atsiminimai, įprasminantys vilties, meilės, paramos vienas kitam svarbą.“
Times

„Perskaitęs Eddie Jaku knygą jautiesi, tarsi būtum suradęs naują draugą… Nuostabūs ypatingo žmogaus atsiminimai.“
Daily Telegraph

„Eddie pasakojimas suteikia paguodą šiais iššūkių kupinais laikais.“
Weekend Post

Eddie Jaku (Edis Jaku, tikr. Abraham Salomon Jakubowicz, 1920–2021), išgyvenęs Buchenvaldo ir Aušvico koncentracijos stovyklas, su žmona ir sūnumi persikėlė į Australiją. Sidnėjuje įkūrė sėkmingą verslą, buvo vienas iš Sidnėjaus žydų muziejaus steigėjų ir savanorių. 2013 m. apdovanotas Australijos ordino medaliu už nuopelnus žydų bendruomenei. Sulaukęs 99-erių, savo gyvenimo istorija pasidalino „TEDxSydney 2019“, sulaukęs 100 metų jubiliejaus išleido atsiminimus „Laimingiausias žmogus Žemėje“.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Happiest Man on Earth
  • Autorius: Eddie Jaku
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094794186
  • Vertėjas: Kristina Aurylaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-11

Puiki, motyvuojanti knyga

2021-05-07

Eddie Jaku yra įkvepiantis irnuolankus žmogus, nuolankus. Jis skatina mus griebti laimę abiem rankomis, kad ją pristraukti, sučiupti ir nepaleisti. Jo memuarus rekomenduoju perskaityti visiems. Tai suteiks jums vilties tamsiausiomis dienomis. Ačiū Eddie. Labai rekomenduojama knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Laimingiausias žmogus žemėje. Aušvicą išgyvenusio šimtamečio atsiminimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Laimingiausias žmogus žemėje. Aušvicą išgyvenusio šimtamečio atsiminimai", Eddie Jaku. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Eddie Jaku su knyga "Laimingiausias žmogus žemėje. Aušvicą išgyvenusio šimtamečio atsiminimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laimingiausias žmogus žemėje. Aušvicą išgyvenusio šimtamečio atsiminimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eddie Jaku. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laimingiausias žmogus žemėje. Aušvicą išgyvenusio šimtamečio atsiminimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laimingiausias žmogus žemėje. Aušvicą išgyvenusio šimtamečio atsiminimai" perkama kartu