-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Laimingiausias žmogus žemėje. Aušvicą išgyvenusio šimtamečio atsiminimai

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-11 Vladas

Puiki, motyvuojanti knyga


2022-08-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laimingiausias žmogus žemėje. Aušvicą išgyvenusio šimtamečio atsiminimai" aprašymas

Eddie Jaku knyga „Laimingiausias žmogus žemėje. Aušvicą išgyvenusio šimtamečio atsiminimai“ – autoriaus paminklas žuvusiems žydams ir paguoda gyviesiems. Tai išmintingas ir optimistinis kūrinys apie patirtis, kuriose optimizmo rasti sunku. Visgi, Eddie Jaku save vadina laimingu.

Vokietijoje žydų šeimoje gimęs Eddie Jaku tebuvo jaunuolis, kai jo pasaulis apvirto aukštyn kojomis. 1938 metų lapkritį SS banditai sumušė vaikiną, suėmė ir išsiuntė į koncentracijos stovyklą su tūkstančiais kitų žydų iš visos Vokietijos. Septyneri kiti metai jam buvo košmaras, kurį sunku aprašyti. Buchenvaldo ir Aušvico koncentracijos stovyklos, badas, smurtas, nuolatinė mirties grėsmė...

Naciai iš Eddie Jaku atėmė viską – šeimą, draugus ir namus. Bet jie nepalaužė jo dvasios. Vyras liko gyvas ir pasižadėjo sau, kad brangins gyvybę, nugyvens laimingą gyvenimą ir niekada nepaliaus šypsotis.

Radęs jėgų gyventi toliau Eddie vadina save laimingiausiu žmogumi žemėje, o knygoje kalba ne tik apie savo išgyvenimus ir patirtis, bet ir apie dėkingumo, tolerancijos ir gerumo galią. Pasak autoriaus, gyvenimas gali būti gražus, jei tik padarai jį gražiu.

Knygoje „Laimingiausias žmogus žemėje. Aušvicą išgyvenusio šimtamečio atsiminimai“ gausu įžvalgų apie draugystę, šeimą, sveikatą, etiką, meilę ir neapykantą bei įsitikinimus, kurie suformavo autoriaus asmenybę. Nesenstančios laimės pamokos rekomenduojamos bet kokio amžiaus skaitytojams, o ypač šiandieniniam jaunimui.

Eddie Jaku (g. 1920 m.), tikras vardas Abraham Salomon Jakubowicz, gimė gausioje šeimoje. Jo tėvas buvo imigrantas iš Lenkijos, besididžiavęs savo nauja šalimi. Deja Vokietija jį išdavė. Knygos autorius išgyveno Holokaustą, po karo su žmona ir vaiku apsigyveno Australijoje, kur pradėjo verslą, prisidėjo prie Sidnėjaus žydų muziejaus įkūrimo. Nacių žiaurumus išgyvenęs senukas perkopė šimtą metų ir laiko save laimingu žmogumi.

„Laimingiausias žmogus žemėje“ – atsiminimai, kuriuose galima rasti saviugdos žanro bruožų. Siūlome knygą įsigyti internetu. Ji įkvėps vertinti gyvenimą. Pirkti online rasite ir daugiau įvairių siužetų knygų, kuriose rašoma apie įdomius veikėjus ar dalijamasi įvairiais patarimais. Pigiau šiuos skaitinius įsigysite per išpardavimus bei akcijas, kurių metu sumažiname kainas. Rinktis padės santraukos su trumpais aprašymais, ištraukomis, puslapių skaičiumi ir net skaitytojų atsiliepimais ar apžvalgomis.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Happiest Man on Earth
  • Autorius: Eddie Jaku
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094794186
  • Vertėjas: Kristina Aurylaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-11

Puiki, motyvuojanti knyga

2021-05-07

Eddie Jaku yra įkvepiantis irnuolankus žmogus, nuolankus. Jis skatina mus griebti laimę abiem rankomis, kad ją pristraukti, sučiupti ir nepaleisti. Jo memuarus rekomenduoju perskaityti visiems. Tai suteiks jums vilties tamsiausiomis dienomis. Ačiū Eddie. Labai rekomenduojama knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Laimingiausias žmogus žemėje. Aušvicą išgyvenusio šimtamečio atsiminimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Laimingiausias žmogus žemėje. Aušvicą išgyvenusio šimtamečio atsiminimai", Eddie Jaku. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Eddie Jaku su knyga "Laimingiausias žmogus žemėje. Aušvicą išgyvenusio šimtamečio atsiminimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laimingiausias žmogus žemėje. Aušvicą išgyvenusio šimtamečio atsiminimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eddie Jaku. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laimingiausias žmogus žemėje. Aušvicą išgyvenusio šimtamečio atsiminimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laimingiausias žmogus žemėje. Aušvicą išgyvenusio šimtamečio atsiminimai" perkama kartu