Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Liepsnojantis įtūžis. Bado žaidynių 3 knyga

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,50 €
Kaina su kodu: 7,25 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-07-01 Elena

Puiki knyga!!!!!!!!!!!!


2024-04-30 14.503 InStock
Į krepšelį 7,25 € -50% su kodu
PATOGU

Knygos "Liepsnojantis įtūžis. Bado žaidynių 3 knyga" aprašymas

„Liepsnojantis įtūžis“ – paskutinė trilogijos dalis, kurią pradėjo „Bado žaidynės“ ir tęsė „Pavojinga meilė“. Suzanne Collins nuo pat pradžių žavėjusi unikalumu, gilia istorijos mintimi ir stipriais charakteriais, šį kartą verčia veikėjus aiškintis, kas teisinga, o kas ne. Kokią kainą teks sumokėti Keitnei, kuri tapo sukilimo simboliu?

Distopinio žanro romanas „Bado žaidynės“ pradėjo pasakojimą apie Panemo valstybę, įsikūrusią ant JAV griuvėsių. Kiekvienais metais rengiamose mirties žaidynėse susirungia jaunuoliai iš visų sostinę supančių apygardų. Išgyvena tik vienas, tačiau Keitnei su Pitu pavyko kartu išplėšti pergalę. Antroje serijos dalyje „Pavojinga meilė“ jiems ir vėl tenka žengti į žaidynių areną bei grumtis dėl savo gyvybės. Netikėtai paaiškėja, kad tryliktoji apygarda nėra sunaikinta, kaip visada teigė Kapitolijus. Ji organizuoja maištą, o išgelbėtą Keitnę paverčia sukilimo simboliu.

Išgyvenusi Keitnė susiduria su žiauria realybe: jos namų nebėra, Pitas Sostinės nelaisvėje, o ji pati turi prisiimti vaidmenį, kuris atrodo gerokai per sunkus. Ar pavyks Keitnei nepaisyti savo jausmų ir stoti į kovą vardan visų žmonių laisvės? Ar prezidentė Koin geresnė už diktatorių Snou?

Knygoje „Liepsnojantis įtūžis“ daug veiksmo ir netikėtų siužeto vingių, tačiau rašytoja Suzanne Collins šį kartą dar geriau išryškina savo veikėjų charakterius ir žmogiškumą, versdama juos abejoti sprendimais, bei ieškoti atsakymo, kas yra teisinga.

„Bado žaidynių“ trilogija – daugiau nei nuotykių romanas. Distopinio žanro knyga atkreipia dėmesį į piktnaudžiavimą valdžia, socialinę nelygybę, darbo jėgos išnaudojimą, o taip pat į tai, kad laimėto mūšio kaina gali būti milžiniška.

Visos serijos dalis buvo ekranizuotos. Keitnę Everdin vaidino aktorė Jennifer Lawrence, Pitą įkūnijo Josh Hutcherson. 2020-tais metais rašytoja Suzanne Collins išleido knygą „Sakmė apie strazdą ir gyvatę“, kurios veiksmas nukelia į ankstyvas Panemo distopinės tironijos dienas ir pasakoja apie prezidento Koriolano Snou jaunystę.

Ši trilogija rašytojai Suzanne Collins atnešė tarptautinę šlovę. Knygos išverstos į daugiau nei penkiasdešimt kalbų.

Iš anglų kalbos vertė Simona Kaziukonytė

Kviečiame trilogiją įsigyti internetu! Trumpas aprašymas žada, kad nuobodu nebus, o apžvalgose ir atsiliepimuose ši serija įvardijama, kaip geriausia distopija jaunimui. Priminsime, kad pirkti online paprasta. Čia knygų turinį ir apimtį įvertinti padeda santraukos su aprašymais, ištraukomis, puslapių skaičiumi ar kitomis detalėmis. Be to, kviečiame apsipirkti pigiau, juk per išpardavimus ir akcijas geros knygų kainos tampa dar patrauklesnėmis.


 • Pavadinimas originalo kalba: Mockingjay
 • Autorius: Suzanne Collins
 • Serija: Bado žaidynės
 • Leidėjas: Baltos lankos
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 374
 • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094794001
 • Vertėjas: Simona Kaziukonytė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2011-07-01

Puiki knyga!!!!!!!!!!!!

Parašykite atsiliepimą apie "Liepsnojantis įtūžis. Bado žaidynių 3 knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastinės knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Liepsnojantis įtūžis. Bado žaidynių 3 knyga", kurį pristato Suzanne Collins. Siūlome ne tik išsamų "Liepsnojantis įtūžis. Bado žaidynių 3 knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Suzanne Collins. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Liepsnojantis įtūžis. Bado žaidynių 3 knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Liepsnojantis įtūžis. Bado žaidynių 3 knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Liepsnojantis įtūžis. Bado žaidynių 3 knyga" perkama kartu