Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pavojinga meilė. Bado žaidynių 2 knyga

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,50 €
Kaina su kodu: 7,25 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-09-02 5

Patiko


2024-04-30 14.503 InStock
Į krepšelį 7,25 € -50% su kodu
PATOGU

Knygos "Pavojinga meilė. Bado žaidynių 2 knyga" aprašymas

Jaunimui skirtame distopiniame romane „Pavojinga meilė“ rašytoja Suzanne Collins tęsia neįtikėtino populiarumo sulaukusią istoriją, kuri prasidėjo knygoje „Bado žaidynės“. Skaitytojai vėl susitiks pamiltus veikėjus Keitnę ir Pitą. Laukia dar daugiau veiksmo, pavojų, moralinių dilemų ir netikėtų siužeto vingių.

Pirmoji serijos dalis „Bado žaidynės“ nukėlė į Panemo valstybę, įsikūrusią ant JAV griuvėsių. Dvyliką apygardų valdo Sostinė, besimaudanti turtuose ir pertekliuje, kai tuo tarpu šalies gyventojai skursta ir miršta iš bado. Siekdama priminti žiauriai numalšintą maištą, Sostinė kasmet rengia išlikimo žaidynes, kuriose privalo dalyvauti po vieną vaikiną ir merginą iš kiekvieno rajono. Tik vienas gali likti gyvas, tačiau Keitnės apsukrumo dėka organizatoriai turėjo pakeisti taisykles ir paskelbti du nugalėtojus. Šie įvykiai pradėjo grandininę reakciją, kurios niekas negalėjo numatyti.

„Pavojinga meilė“ tęsia įvykius po kelių mėnesių. Keitnė su Pitu grįžta namo. Atrodo turėtų džiaugtis, kad susitiks su šeima ir geriausiu draugu Geilu, o jų gyvenimo sąlygos ženkliai pagerės. Tačiau Kapitolijus griežia dantį už apgavystę. Pati to nenorėdama Keitnė tampa sukilimo simboliu, prezidentas Snou grasina pakenkti merginos artimiesiems, jei ji nepadės numalšinti neramumų. Tik įtikinamai vaidindama meilę Pitui mergina gali išgelbėti brangių žmonių gyvybes. Negana to Sostinė paskelbia, kad šių metų jubiliejinėse Žaidynėse susigrums ankstesni nugalėtojai.

Knygos veikėjams teks išpainioti tarpusavio santykius, išgyventi Sostinės parengtus smūgius bei likimo išbandymus ir pasipriešinti priespaudai. Ar jiems pavyks?

„Pavojinga meilė“ ir vėl stebina. Knygos populiarumas nenusileido pirmajai daliai. Šis romanas taip pat buvo ekranizuotas. Istorija nagrinėja daug visais laikais aktualių temų, tarp jų piktnaudžiavimą valdžia, diskriminaciją, pramogų etiką, socialinė nelygybę ir žmonių išnaudojimą.

Suzanne Collins gimė 1962-ais metais. Rašyti autorė pradėjo 1991-ais metais. Pirmieji jos kūriniai buvo skirti vaikams. Šiandien Suzanne Collins vardas gerai žinomas visame pasaulyje. Jį išgarsino distopinio žanro romanas „Bado žaidynės“, išverstas į daugiau nei 50 kalbų. Trilogija po pasaulį pasklido daugiau nei šimto milijonų egzempliorių tiražu.

Iš anglų kalbos vertė Simona Kaziukonytė

Norite sužinoti, kaip sekėsi personažams? Kviečiame knygą įsigyti internetu, nes trumpas aprašymas žada dar daugiau nuotykių, o apžvalgose ir atsiliepimuose skaitytojai teigia, kad kūrinys nenusileidžia pirmai daliai. Pirkti online viečiame ir kitas knygas, kurių kaina, dėka išpardavimų ir akcijų, visada draugiška. Juk visi nori apsipirkti pigiau! Turinį ir apimtį įvertinti padės santrauka su aprašymu, ištraukomis, puslapių skaičiumi ir kita naudinga informacija.


 • Pavadinimas originalo kalba: Catching Fire
 • Autorius: Suzanne Collins
 • Serija: Bado žaidynės
 • Leidėjas: Baltos lankos
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 374
 • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094793998
 • Vertėjas: Simona Kaziukonytė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2011-09-02

Patiko

2011-02-16

super trilogija!Niekaip nesulaukiu trecios!!!

Parašykite atsiliepimą apie "Pavojinga meilė. Bado žaidynių 2 knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastinės knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pavojinga meilė. Bado žaidynių 2 knyga", kurį pristato Suzanne Collins. Siūlome ne tik išsamų "Pavojinga meilė. Bado žaidynių 2 knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Suzanne Collins. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pavojinga meilė. Bado žaidynių 2 knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pavojinga meilė. Bado žaidynių 2 knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pavojinga meilė. Bado žaidynių 2 knyga" perkama kartu