NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Lietuvių liaudies dainų katalogas. [T.] 8: Vaišių dainos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 9.47 SoldOut

Knygos „Lietuvių liaudies dainų katalogas. [T.] 8: Vaišių dainos“ aprašymasParašykite atsiliepimą apie „Lietuvių liaudies dainų katalogas. [T.] 8: Vaišių dainos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Lietuvių liaudies dainų katalogas. [T.] 8: Vaišių dainos“, Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė su knyga „Lietuvių liaudies dainų katalogas. [T.] 8: Vaišių dainos“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Lietuvių liaudies dainų katalogas. [T.] 8: Vaišių dainos“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Lietuvių liaudies dainų katalogas. [T.] 8: Vaišių dainos“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Lietuvių liaudies dainų katalogas. [T.] 8: Vaišių dainos“ perkama kartu