Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė knygos

Rasta: 4

Žemaičiai. Gyvenimai ir šventės | Arūnas Baltėnas, Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė
-10% su kodu: PATOGU
18,40 €
Kaina su kodu: 16,56 €
Turime sandėlyje
Lietuvių liaudies dainynas, XXIV tomas. Vaišių dainos (su CD) | Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė
-10% su kodu: PATOGU
22,96 €
Kaina su kodu: 20,67 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.