0

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos dailės ir architektūros istorija: žymiausi menininkai

Informacija

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos dailės ir architektūros istorija: žymiausi menininkai


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos dailės ir architektūros istorija: žymiausi menininkai" aprašymas
Mūsų krašte dirbusių menininkų biografijos nebuvo tokios ryškios, o dabar tokie novatoriški kaip Renesanso architekto Brunellesci, kūrybiški kaip Leonardo, universalūs kaip Michelangelo arba trykštantys aistra kaip Rubenso. Tačiau į šią knygą surinkti menininkai ypač prisidėjo prie naujausių meninių stilių ir europinių meno madų paplitimo LD K. Jų biografijos rodo, kaip keitėsi menininko statusas mūsų krašte, kokia buvo mūsų dailininkų ir architektų kūrybos socialinė aplinka, visuomenės padėtis, santykių su užsakovais formos ir kasdienybė.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos dailės ir architektūros istorija: žymiausi menininkai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Protas, kūnas ir dvasia

Mindaugas Paknys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos dailės ir architektūros istorija: žymiausi menininkai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos dailės ir architektūros istorija: žymiausi menininkai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos dailės ir architektūros istorija: žymiausi menininkai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos dailės ir architektūros istorija: žymiausi menininkai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mindaugas Paknys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos dailės ir architektūros istorija: žymiausi menininkai" perkama kartu