NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Lietuvybės kovų verpetuose

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 14.92 SoldOut

Knygos "Lietuvybės kovų verpetuose" aprašymas

Knygoje pasakojama apie 120 lietuvybės gaivintojų ir puoselėtojų Vilniaus ir Seinų kraštuose XIX a. pabaigoje–XX a. pradžioje, atskleidžiama, iš ko jie sėmėsi įkvėpimo, kantrybės ir užsispyrimo burtis ir siekti, kad Vilnius taptų lietuvių kultūros centru, o jaunimas – išsimokslinęs ir kultūringas, gebantis kryptingai veikti, prireikus – ir pakovoti.
Pagal kilimo vietas dauguma aprašytųjų – Kauno, Suvalkų gubernijų lietuviai. Nemažai jų carinės valdžios buvo areštuoti, patyrė tremtį, kalėjimus, kiti buvo įkalinti bolševikų, lenkų, vokiečių okupantų.
Knygoje pateikima trumpa lietuvybės puoselėtojo biografija, kurioje atskleidžiama ir visuomeninė veikla.
Išleista Gražutės Šlapelytės-Sirutienės lėšomisKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvybės kovų verpetuose"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvybės kovų verpetuose", Nastazija Kairiūkštytė, Alma Gudonytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Nastazija Kairiūkštytė, Alma Gudonytė su knyga "Lietuvybės kovų verpetuose" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvybės kovų verpetuose" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nastazija Kairiūkštytė, Alma Gudonytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvybės kovų verpetuose" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvybės kovų verpetuose" perkama kartu