Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Liudvikas, Lietuvos karalius

Kaina: 12,74 €
Kaina su kodu: 11,46 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 12.737 InStock
Į krepšelį 11,46 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Liudvikas, Lietuvos karalius“ aprašymas

Jums pasisekė: laikote rankose universalią knygą. Oficialiai tai utopinis romanas. Tačiau labai patogus, trumpas.

Jei norite įtempto siužeto, prašom. Jei norite pagalvoti, kur eina mūsų Respublika, koks kismas turėtų ištikti politinę sistemą, „Liudvikas, Lietuvos karalius“ suteiks daug peno apmąstymams.

Net feministės leis šiai knygai egzistuoti, nemitinguos prieš, nes pagrindinė herojė ir viso veiksmo variklis – moteris. Vienintelė galima autoriaus klaida, kad ne ji taps Lietuvos karaliumi ir per retai apsirengusi. Tačiau autoriaus gyvenimiškoji patirtis tvirtina – kai kurioms geriau likti nuogoms.

Lietuvos karalius bus vyras, kaip skaitytojas suvokia iš knygos pavadinimo „Liudvikas, Lietuvos karalius“.

Knygos veikėjai yra vokiečiai, rusai ir lenkai, nors Regimantas Dima iki šiol įtariamas lietuviškuoju nacionalizmu. Visi iki vieno knygos veikėjai paklaikę arba trenkti. Siužetui ir būsimai Lietuvos monarchijai taip patogiau.

O norėdami pasijuokti iki ašarų rasite intelektualaus humoro intarpų apie Kembridžą bei baltųjų meškų šaudymo scenelių Prano Juozapo Žemėje.

Paskutinė pastraipa – apie autoriaus norą, kad kas nors galų gale subadytų jo automobilio padangas už parašytas knygas. Seniau išleista J. Pilsudskio biografija „Žavingasis šunsnukis“ neprivertė nežinomo fronto kareivių to padaryti. Po šios knygos Regimantui Dimai tikrai teks atgailauti už savo tekstus…


  • Autorius: Regimantas Dima
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094941078

Parašykite atsiliepimą apie „Liudvikas, Lietuvos karalius“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Liudvikas, Lietuvos karalius“, Regimantas Dima. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Regimantas Dima su knyga „Liudvikas, Lietuvos karalius“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Liudvikas, Lietuvos karalius“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Regimantas Dima. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Liudvikas, Lietuvos karalius“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Liudvikas, Lietuvos karalius“ perkama kartu