NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Lizės istorija. Antra knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-06-08 Neurok

Nuostabi knyga. Be abejonės, įdomesnė už pirmąją dalį.


Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 0.49 SoldOut

Knygos "Lizės istorija. Antra knyga" aprašymas

Pasaulis, kurį dar jaunystėje atrado Lizės būsimasis vyras Skotas. Čia slypi galia pagyti, čia slypi galia - sunaikinti. Čionai Skotas semdavosi idėjų, įkvėpimo savo knygoms, iš čia jis grįždavo pasveikęs, bet ir mirtinai išgąsdintas.

„Lizės istorija“ - nepaprastai intymi ir galinga knyga, kupina metaforų apie kūrybos šaltinius, gundančią beprotybę, slaptąją meilės kalbą - priverčia patikėti, kas mirusieji mus myli.


"Lizės istorija. Antra knyga"
- Stephen King Rinktinių raštų 51 tomas.


Iš anglų kalbos vertė Bronius BružasKiti taip pat domėjosi


2009-02-06

Arnoldai pritariu tau.\r\nPirma ka manau apie pati auotriu:\r\nNegrajinkti kad sitas durnelis yra siaubo romanu dievas ar panasiai nes cia jo knygos eni siaubo romanai nei ka. tiesiog diedui protas pavaziavo ir kuria nesamones.\r\n\r\nApie Lizės IStorijos pirmą ir antrą dalis:\r\njas turetu uzdraust skaityt desimtmeciam tokiem kai pas. Kur matyta kad viduri grasinimo pogalbio staugiama Užsikrūšk?viskas apie seksą suvaryta nu blyn kas cia blet pe rknygos? sekso vadovėliai? senis ant senatvės neebzino ką ra

2008-08-08

Dėja,dėja,nors esu perskaitęs visas lietuvių kalba išleistas šio autoriaus knygas,pastarąją priskirčiau prie silpnesnių...

2008-06-22

Geriau uz \"mobiluji\", bet autorius regis jau parase savo geriausias knygas...

2008-06-08

Nuostabi knyga. Be abejonės, įdomesnė už pirmąją dalį.

Parašykite atsiliepimą apie "Lizės istorija. Antra knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lizės istorija. Antra knyga", Stivenas Kingas (Stephen King). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stivenas Kingas (Stephen King) su knyga "Lizės istorija. Antra knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lizės istorija. Antra knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stivenas Kingas (Stephen King). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lizės istorija. Antra knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lizės istorija. Antra knyga" perkama kartu