Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Lošimų reguliavimas: tarpdisciplininė azartinių lošimų studija

Kaina: 20,92 €
Kaina su kodu: 18,83 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2024-06-30 20.922 InStock
Į krepšelį 18,83 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Lošimų reguliavimas: tarpdisciplininė azartinių lošimų studija“ aprašymas

Keturių autorių: ekonomisto Artūro Grebliausko, teisininko Lino Sesicko, žurnalisto Aido Petrošiaus bei Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos valdybos pirmininko Samoilo Kaco kolektyvinėje monografijoje pirmą kartą Lietuvoje pateikiama tarpdisciplininė studija apie azartinių lošimų verslą ir jo santykį su valstybe. Knygoje lošimai ir žaidimai analizuojami bei vertinami teisės, ekonomikos, psichologijos ir sociologijos mokslų požiūriu.

Knygoje „Lošimų reguliavimas” pateikiami pavyzdžiai iš įvairių valstybių, pristatomos bei analizuojamos skirtingų kultūrų lošimų reguliavimo praktikos ir nuomonės. Pasak autorių, nors Lietuvoje lošimai legalizuoti prieš beveik septynerius metus, “Lošimų reguliavimas” yra pirma konstruktyvi, išsami ir argumentuota šio verslo sektoriaus analizė.

PRATARMĖ


Azartas - įgimta žmogiškosios prigimties savybė, pasireiškianti pačiose įvairiausiose gyvenimo sferose.

Johanas Huizinga savo knygoje „Žaidžiantis žmogus" (Homo Ludens) rašė, kad „žaidimo negalima neigti. Galima neigti beveik visus abstraktus: teisę, grožį, tiesą, gėrį, dvasią, Dievą. Galima neigti rimtumą. O žaidimo ne.".

Ši knvga apie tai, ko negalima nuneigti. O negalima neigti to, kas žaloja visuo-Hnenę. Negalima neigti būtinybės reguliuoti azartinius lošimus, viešųjų, privačių ir lošiančių žmonių interesų tarpusavio ryšio, kurio pagrindu formuojasi lošimų valstybinio F reguliavimo bei savireguliacijos mechanizmas; vietos bendruomenių vaidmens, Europos šalių gerosios lošimų reguliavimo praktikos, lošimo įpročių ir tradicijų.

Ši knyga ir apie tai, kuo reikia remtis azartinių lošimų rinkoje: tiksliu viešojo intereso apibrėžimu ir įstatyminiu jo įteisinimu, rinkos dalyvių etiško elgesio kodeksu, savireguliacijos lošimų rinkoje mechanizmu, evoliuciniu požiūriu į lošimų plėtrą, vietos savivaldos įsitraukimu į viešosios politikos sprendimų lošimų rinkoje priėmimą, viešosios nuomonės moraliu požiūriu į azartinius lošimus.

Ši knyga — kuklus pirmasis indėlis formuojant viešąją lošimų politiką. Be abejonės, daug kas iš politikos dalyvių atpažins save, galės tiksliau apibrėžti savo ankstesnę vietą ir vaidmenį lošimų politikos procese.

Dėkojame visiems knygos kritikams, pateikusiems vertingų pastabų dėl knygos teksto, o ypač Linai Abromaitei, advokatų kontoros Baranauskas, Sesickas, Stukas ir partneriai APEX LEGAL advokato padėjėjai, kurios specializacija — finansų ir mokesčių, azartinių lošimų teisė, bei recenzentams. Autoriai dėkoja bendrai Lietuvos ir Didžiosios Britanijos uždarajai akcinei bendrovei „Baltijos tyrimai" už visokeriopą paramą ir nesavanaudišką pagalbą, įgyvendinant šalies gyventojų nuomonės apie azartinius lošimus tyrimą.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Lošimų reguliavimas: tarpdisciplininė azartinių lošimų studija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie priklausomybes

Artūras Grebliauskas, Samoilas Kacas, Aidas Petrošius, Linas Sesickas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Lošimų reguliavimas: tarpdisciplininė azartinių lošimų studija“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Lošimų reguliavimas: tarpdisciplininė azartinių lošimų studija“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Lošimų reguliavimas: tarpdisciplininė azartinių lošimų studija“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Lošimų reguliavimas: tarpdisciplininė azartinių lošimų studija“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Artūras Grebliauskas, Samoilas Kacas, Aidas Petrošius, Linas Sesickas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Lošimų reguliavimas: tarpdisciplininė azartinių lošimų studija“ perkama kartu