0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lošimų reguliavimas: tarpdisciplininė azartinių lošimų studija

  • Nuolaida knygai -28%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 23,39 €*
Sutaupote: 6.40 € (28%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Lošimų reguliavimas: tarpdisciplininė azartinių lošimų studija


2021-08-31 16.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lošimų reguliavimas: tarpdisciplininė azartinių lošimų studija" aprašymas

Keturių autorių: ekonomisto Artūro Grebliausko, teisininko Lino Sesicko, žurnalisto Aido Petrošiaus bei Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos valdybos pirmininko Samoilo Kaco kolektyvinėje monografijoje pirmą kartą Lietuvoje pateikiama tarpdisciplininė studija apie azartinių lošimų verslą ir jo santykį su valstybe. Knygoje lošimai ir žaidimai analizuojami bei vertinami teisės, ekonomikos, psichologijos ir sociologijos mokslų požiūriu.

Knygoje „Lošimų reguliavimas” pateikiami pavyzdžiai iš įvairių valstybių, pristatomos bei analizuojamos skirtingų kultūrų lošimų reguliavimo praktikos ir nuomonės. Pasak autorių, nors Lietuvoje lošimai legalizuoti prieš beveik septynerius metus, “Lošimų reguliavimas” yra pirma konstruktyvi, išsami ir argumentuota šio verslo sektoriaus analizė.

PRATARMĖ


Azartas - įgimta žmogiškosios prigimties savybė, pasireiškianti pačiose įvairiausiose gyvenimo sferose.

Johanas Huizinga savo knygoje „Žaidžiantis žmogus" (Homo Ludens) rašė, kad „žaidimo negalima neigti. Galima neigti beveik visus abstraktus: teisę, grožį, tiesą, gėrį, dvasią, Dievą. Galima neigti rimtumą. O žaidimo ne.".

Ši knvga apie tai, ko negalima nuneigti. O negalima neigti to, kas žaloja visuo-Hnenę. Negalima neigti būtinybės reguliuoti azartinius lošimus, viešųjų, privačių ir lošiančių žmonių interesų tarpusavio ryšio, kurio pagrindu formuojasi lošimų valstybinio F reguliavimo bei savireguliacijos mechanizmas; vietos bendruomenių vaidmens, Europos šalių gerosios lošimų reguliavimo praktikos, lošimo įpročių ir tradicijų.

Ši knyga ir apie tai, kuo reikia remtis azartinių lošimų rinkoje: tiksliu viešojo intereso apibrėžimu ir įstatyminiu jo įteisinimu, rinkos dalyvių etiško elgesio kodeksu, savireguliacijos lošimų rinkoje mechanizmu, evoliuciniu požiūriu į lošimų plėtrą, vietos savivaldos įsitraukimu į viešosios politikos sprendimų lošimų rinkoje priėmimą, viešosios nuomonės moraliu požiūriu į azartinius lošimus.

Ši knyga — kuklus pirmasis indėlis formuojant viešąją lošimų politiką. Be abejonės, daug kas iš politikos dalyvių atpažins save, galės tiksliau apibrėžti savo ankstesnę vietą ir vaidmenį lošimų politikos procese.

Dėkojame visiems knygos kritikams, pateikusiems vertingų pastabų dėl knygos teksto, o ypač Linai Abromaitei, advokatų kontoros Baranauskas, Sesickas, Stukas ir partneriai APEX LEGAL advokato padėjėjai, kurios specializacija — finansų ir mokesčių, azartinių lošimų teisė, bei recenzentams. Autoriai dėkoja bendrai Lietuvos ir Didžiosios Britanijos uždarajai akcinei bendrovei „Baltijos tyrimai" už visokeriopą paramą ir nesavanaudišką pagalbą, įgyvendinant šalies gyventojų nuomonės apie azartinius lošimus tyrimą.


Parašykite atsiliepimą apie "Lošimų reguliavimas: tarpdisciplininė azartinių lošimų studija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lošimų reguliavimas: tarpdisciplininė azartinių lošimų studija, kurią skaitytojams dovanoja Artūras Grebliauskas, Samoilas Kacas, Aidas Petrošius, Linas Sesickas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Artūras Grebliauskas, Samoilas Kacas, Aidas Petrošius, Linas Sesickas su knyga Lošimų reguliavimas: tarpdisciplininė azartinių lošimų studija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lošimų reguliavimas: tarpdisciplininė azartinių lošimų studija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Artūras Grebliauskas, Samoilas Kacas, Aidas Petrošius, Linas Sesickas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lošimų reguliavimas: tarpdisciplininė azartinių lošimų studija palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lošimų reguliavimas: tarpdisciplininė azartinių lošimų studija" perkama kartu