0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-06-16 Aistė

Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 3.99 SoldOut
Knygos "Malda" aprašymas

Dabartinis mąstantis žmogus, gyvenantis Tikėjimo krizės laikotarpiu, kankinasi, savaip nusivildamas Kristaus, Budos ar Krišnos mokymų iškreipimu. Daug tokių ima sakyti, jog nebetiki jokiu dievu, jog nebegali melstis, nebenori eiti į šventyklas arba jų tokiomis nebelaiko. Dalis tokių mielai tikėtų, jeigu jiems būtų nedogmatiškai paaiškinta tai, kas jiems svarbu. Jie melstųsi, jeigu jiems būtų paaiškinta, kam to reikia ir... kaip tai reikėtų daryti. Kuo skiriasi malda "savais žodžiais" ir užrašyta, visuotinai priimta? Kuo skiriasi malda ir meditacija? Ką reiškia "melstis širdimi"?..


Į visa tai trumpai bando atsakyti knygelė "Malda", gimusi vis ir vis susitinkant su žmonėmis, pateikiančiais šiuos ir panašius klausimus.

Rasite čia ir įvairių maldų, tarp jų ir maldas septyniems Arkangelams.


Šiuo atveju tenka priminti, kad antropoteosofija priima bet kurią Tikėjimo išpažinimo formą, kuri gali padėti žmogui susivokti, jų nepriešpriešindama ir nė vienos neneigdama, taip pat neišskirdama.

TURINYS


TURINYS

 

Apie maldą / 7

Rytmetinė (įžangos) malda / 22

Malda Viešpačiui / 24

Tikiu / 26

Malda dėl Taikos ir Meilės žmonių širdyse ir Žemėje / 28

Antropoteosofo malda / 31

Maldos Arkangelams / 35

Meilės spindulys / 53

Tikrumo spindulys / 57

Sąmoningumo spindulys / 62

Įkvėpimo spindulys / 67

Valios spindulys / 72

Išminties spindulys / 77

Išsilaisvinimo spindulys / 82

Malda Žvaigždžių Motinai Astrėjai / 87

Maldos Marijai / 90

Įvairios maldos / 94

Malda prie ligonio arba sergant / 104

Susitaikymo ir atsidavimo Vedimui malda / 106

Pranciškaus Asyžiečio malda (vertimas) / 108

Maldos Lietuvos panteono dievams / 110

Malda Didžiajai Motinai / 111

Maldos už mirusiuosius / 116


2019-06-16

2019-05-14

2018-10-18

Kiekvienam.

2018-01-26

Ypatingai vertingas tekstas apie maldą, kas tai yra, kam ji reikalinga ir kaip svarbu yra melstis ir kaip svarbu maldas kalbėti sąmoningai.

Parašykite atsiliepimą apie "Malda"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Malda, kurią skaitytojams dovanoja Audronė Ilgevičienė - Astrėja, Petras Ilgevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Audronė Ilgevičienė - Astrėja, Petras Ilgevičius su knyga Malda jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Malda patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audronė Ilgevičienė - Astrėja, Petras Ilgevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Malda palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Malda" perkama kartu