NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Mažylio žodynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 4.42 SoldOut

Knygos "Mažylio žodynas" aprašymas

MAŽYLIO ŽODYNAS gali būti kiekvieno vaiko pirmąja knyga, supažindinančia su artimiausia aplinka ir jos daiktais. Nepaprastai patrauklios iliustracijos ne tik padės atpažinti gerai žinomus daiktus - žaislus, namų apyvokos reikmenis, drabužius, maisto produktus, taip pat naminius gyvūnus, bet ir supažindins su nematytais padarais ir augalais. Šalia kiekvieno objekto pateiktas pavadinimas neprimygtinai skatins jsidėmėti ir rašytinį jo pavidalą, žadins domėjimąsi raidėmis, skaitmenimis. Visi paveikslėliai, remiantis metodiniais reikalavimais, pateikti baltame fone, todėl yra ryškūs ir lengvai suvokiami. Ši spalvinga pažintinė knyga suteiks mažyliui daug džiaugsmo!

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • ISBN ar kodas: 995522018X

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mažylio žodynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mažylio žodynas", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Mažylio žodynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mažylio žodynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mažylio žodynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mažylio žodynas" perkama kartu