⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mechanizmų mechanika ir elementai. D. 1: Mechanizmų mechanika

Kaina: 5,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 5.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mechanizmų mechanika ir elementai. D. 1: Mechanizmų mechanika" aprašymas

Knygoje išdėstyti mechanizmų teorijos (mechanizmų mechanikos) pagrindai. Pateikta žinių apie mechanizmų struktūrą ir klasifikavimą, plokščiųjų svirtinių mechanizmų savybes, jų kinematinę analizę ir sintezę, kumštelinius bei krumplinius mechanizmus. Trumpai apibūdinta jėginė mechanizmų analizė, konkrečiau analizuojama rotorių neatsvertumo problema.
Leidinys skirtas studentams, VGTU Transporto inžinerijos fakultete studijuojantiems discipliną „Mechanizmų mechanika ir elementai“. Jis gali būti panaudotas ir kitoms studijoms, kuriose nagrinėjamos mechanizmų teorijos problemos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mechanizmų mechanika ir elementai. D. 1: Mechanizmų mechanika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mechanizmų mechanika ir elementai. D. 1: Mechanizmų mechanika", V.K. Augustaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar V.K. Augustaitis su knyga "Mechanizmų mechanika ir elementai. D. 1: Mechanizmų mechanika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mechanizmų mechanika ir elementai. D. 1: Mechanizmų mechanika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė V.K. Augustaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mechanizmų mechanika ir elementai. D. 1: Mechanizmų mechanika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mechanizmų mechanika ir elementai. D. 1: Mechanizmų mechanika" perkama kartu