⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Medicinos mediumas“ – knygų serija, skirta visiems besirūpinantiems savo sveikata. Šių leidinių autorius Anthony William garsėja veiksmingais, netradiciniais gydymo metodais.

Knygų serijos „Medicinos mediumas“ autorius vadinamas medicinos mediumu. Vos ketverių metų jis teisingai diagnozavo savo močiutės ligą.

Medicinos mediumas knygos

Rasta: 4

Medicinos mediumas. Kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti | Anthony William
  • TOP
    17
    TOP 17
MAŽA KAINA
13,99 €
Turime sandėlyje
Išgelbėkite savo kepenis | Anthony William
MAŽA KAINA
19,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Nuo tada autorius daro viską, kad padėtų kitiems žmonėms. Jis nustato ligas ir pataria, kaip atgauti sveikatą.

Lietuvos skaitytojams prieinamos net kelios „Medicinos mediumas“ serijos knygos.

„Medicinos mediumas. Kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“ – pirmoji serijos knyga. Leidinio aprašyme klausiama, ar tikrai lauktumėte kelias dešimtis metų, kol atsiras naujų gydymo būdų, jei žinotumėte, kad galite sau padėti jau šiandien?

Knygoje rašytojas aptaria visiškai natūralius gydymo būdus tokioms ligoms kaip Laimo liga, antinksčių nuovargis, lėtinis nuovargio sindromas, hormonų disbalansas, išsėtinė sklerozė, depresija, neurologinės ir autoimuninės ligos, diabetas, virškinimo sutrikimai ir kt. Leidinys svarbus visiems, kurie patiria nepaaiškinamus simptomus, ieško moralinės pagalbos ar nežino nuo ko pradėti kelią geresnės sveikatos link.

„Medicinos mediumas. Išgelbėkite savo kepenis“ – antroji serijos knyga. Rašytojas, medicinos mediumas, atsako, kaip atsikratyti aknės, diabeto, aukšto spaudimo, viršsvorio ir cirozės. Pagrindinė idėja – neperkrauti kepenų. Autorius aptaria kepenų veikimo principus ir šio organo svarbą žmogaus organizmui. Rašytojas kalba itin paprastai. Jis naudoja daug palyginimų, metaforų ir naudingų pavyzdžių.

Knygos skaitytojai ras patarimų, kurie užtikrins ramesnį gyvenimą, atsparumą stresui, subalansuos cukraus kiekį kraujyje, padės atrodyti jaunesniems ir numesti svorio.

„Medicinos mediumas. Skydliaukės gydymas: kokia tiesa slypi už Hašimoto tiroidito, Greivso ligos, nemigos, hipotiroidizmo, skydliaukės mazgų ir Epšteino-Bar viruso“ – trečioji serijos knyga.  Leidinio autorius, medicinos mediumas Anthony William atskleidžia visiškai naują požiūrį į skydliaukės ligų epidemiją. Rašytojas nuosekliai pasakoja, kas iš tiesų slypi už skydliaukės ligų, kas sukelia uždegiminius procesus bei autoimunines ligas. Be to autorius siūlo priemonių, kurios padeda išgelbėti skydliaukę ir susigrąžinti sveikatą bei gyvybingumą.

Knygų serija „Medicinos mediumas“ rekomenduojama kiekvienam žmogui, kuris nori daugiau sužinoti apie įvairias ligas bei natūralius gydymo būdus. Kviečiame rūpintis sveikata ir leidinius įsigyti internetu.