Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Medijų kultūros balsai: teorijos ir praktikos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 6.34 SoldOut

Knygos "Medijų kultūros balsai: teorijos ir praktikos" aprašymas

Tai pirmoji knyga Lietuvoje, nagrinėjanti medijų kultūrą ir pristatanti ne tik teorijas, bet ir vietines medijų praktikas. Medijos čia laikomos tarpdalykinių studijų, sujungiančių technologijas, mokslą, meną ir kultūrą apskritai, objektu. Knyga yra interneto žurnalo apie medijų kultūrą Balsas.cc tęsinys.Parašykite atsiliepimą apie "Medijų kultūros balsai: teorijos ir praktikos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Medijų kultūros balsai: teorijos ir praktikos", Vytautas Michelkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Michelkevičius su knyga "Medijų kultūros balsai: teorijos ir praktikos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Medijų kultūros balsai: teorijos ir praktikos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Michelkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Medijų kultūros balsai: teorijos ir praktikos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Medijų kultūros balsai: teorijos ir praktikos" perkama kartu