Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Medžiai senovės lietuvių tikėjimuose

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 4.31 SoldOut

Knygos „Medžiai senovės lietuvių tikėjimuose“ aprašymas

Remdamasi įvairiais šaltiniais, autorė aprašo būdus, kaip senovės lietuviai garbino medžius, kokią jiems skyrė vietą religiniame ir visuomeniniame gyvenime. Nepamirsštos ir kitos tautos - pateikta pavyzdžių apie jų garbinimo būdus.



Parašykite atsiliepimą apie „Medžiai senovės lietuvių tikėjimuose“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Medžiai senovės lietuvių tikėjimuose“, Pranė Dundulienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Pranė Dundulienė su knyga „Medžiai senovės lietuvių tikėjimuose“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Medžiai senovės lietuvių tikėjimuose“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Pranė Dundulienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Medžiai senovės lietuvių tikėjimuose“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Medžiai senovės lietuvių tikėjimuose“ perkama kartu