NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Meilė trunka trejus metus

4.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-01-18 Eglė

Nesenstanti knyga. Super.


Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 4.69 SoldOut

Knygos "Meilė trunka trejus metus" aprašymas

Vieno garsiausių šiuolaikinių prancūzų rašytojų Frederiko Beigbederio romanas „Meilė trunka trejus metus“ ne tik sužlugdo, bet ir suteikia vilties. Rašytojas yra prisipažinęs, kad visos jo knygos autobiografinės, tad ir ši yra gana asmeniškas pasakojimas.


Markas Maronjė ką tik išsiskyrė ir būdamas oportunistas nusprendžia apie tai parašyti knygą. Jis turi teoriją, kad meilė trunka ne ilgiau kaip trejus metus. Jis apmąsto savo santuokos pakilimus ir nuopuolius, o kad įrodytų savo tiesą vedasi mus į niūrius ir atgrasius klubus, pasipūtėliškus biurus ar besielius dizainerių butus.

Tačiau paaiškėja, kad meilė, kuri yra iš anksto nulemtas pralaimėjimas, yra toks pralaimėjimas, kurio visi siekia ir laukia. Istorijos herojus taip pat ieško to saldaus skausmo, kurį atneša meilė, aistra ir blaškosi tarp cinizmo ir atsidavimo, tarp baimės ir vilties, jog kai kuriuos dėsnius galima paneigti.


Knyga „Meilė trunka trejus metus“ panaši į dienoraštį, ji ir gąsdinanti, ir juokinga vienu metu. Kartais švelni ir tikroviška, kartais žiauri ir fantastiška, pagardinta kandžiais Beigbederio juokeliais ir jam vienam būdingu sąmoju. O čia pasitaikantiems poros puslapių ilgio sakiniams reikia tiesiog atsiduoti ir leistis nešamam, nes Marko metamorfozė verta dėmesio iki paskutinio knygos žodžio.


Romanas „Meilė trunka trejus metus“ 2011 metais tapo filmu, kurį kūrė ir režisavo pats autorius, o knygos pavadinimas tapo kliše, kuri iki šiol vartojama nusivylusių meile ir neigiama besididžiuojančių ilgiau trukusiais jausmais.


Uodas gyvena dieną, rožė – tris. Katinas gyvena trylika metų, meilė trunka trejus... Iš pradžių metai aistros, tada metai švelnumo ir galų gale metai nuobodulio.„Pirmuoju asmeniu papasakota atvira Marko meilės istorija yra tokia šviežia, kad beveik gali čia pat justi tas sudrumstas emocijas. Tai sudėtingas triukas, tačiau Beigbederiui jis pavyksta nepriekaištingai“.

Daily Telegraph


Frederic Beigbeder (g. 1965) – prancūzų rašytojas, televizijos, spaudos, reklamos, naktinių klubų žvaigždė. Autorius garsus ir įžūliais, provokuojamais savo tekstais, ir ekscentrišku gyvenimo būdu.

Darbą reklamos agentūroje F. Beigbederis prarado parašęs knygą „14,99 €“, kurioje atskleidė daug agentūros veiklos užkulisių. Už knygą apie rugsėjo 11-osios tragediją „Windows on the World“ buvo apdovanotas britų užsienio grožinės literatūros premija.

Lietuvių kalba 2002 m. pasirodęs jo romanas „Meilė trunka trejus metus“ iškart tapo perkamiausia knyga.


Iš prancūzų kalbos vertė Akvilė Melkūnaitė

  • Autorius: Frederic Beigbeder
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 142
  • Formatas: 15x21cm, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-16-246-7

Kiti taip pat domėjosi


2018-01-18

Nesenstanti knyga. Super.

2015-07-20

Man, priešingai, knyga patiko. Tik kadangi rašytojas ir juokais, ir rimtai rašo - atsiranda dviprasmiškas turinys. Minčių daug ir įdomių, norint pažiūrėt į meilę per šiokią tokią sarkazmo prizmę.

2012-09-19

Mano lūkesčių ši nkyga tikrai nepateisino - tikėjausi kažko naujo, intelektulaus ir (galbūt) šokiruojančio, o knygoje neradau jokių naujų idėjų, pasakojimas taip pat gana banalus ir neintriguoja. Tikriausiai knygos populiarumo paslaptis - jos pavadinimas.

Parašykite atsiliepimą apie "Meilė trunka trejus metus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Meilė trunka trejus metus", Frederic Beigbeder. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Frederic Beigbeder su knyga "Meilė trunka trejus metus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Meilė trunka trejus metus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Frederic Beigbeder. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Meilė trunka trejus metus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Meilė trunka trejus metus" perkama kartu