Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mergaitė keistoje šalyje

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 12,29 €*
Sutaupote: 2,80 € (23%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-08 Gita

Labai graži istorija


2022-05-31 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mergaitė keistoje šalyje" aprašymas

Populiarus vokiečių autorius Karl Olsberg paaugliams ir jaunimui skirtame trileryje „Mergaitė keistoje šalyje“ ir toliau nagrinėja knygoje „Berniukas baltame kambaryje“ pradėtas temas bei kelia daugybę filosofinių klausimų apie žmonijos ir technologijų ateitį.

„Berniukas baltame kambaryje“ – pirmoji ciklo dalis, kuri iš karto sulaukė milžiniško populiarumo, puikių atsiliepimų bei buvo apdovanota prestižinėmis premijomis. Rašytojas kėlė daugybę klausimų apie dirbtinį intelektą ir skatino skaitytojus mąstyti, kur link vystosi technologijos. „Mergaitė keistoje šalyje“ – nauja istorija, kurią galima skaityti savarankiškai, nors akyli skaitytojai ras sąsajų su ankstesne knyga.

Pagrindinė veikėja – Sofija. Ji paauglė, auganti uždaroje ir itin religingoje bendruomenėje. Vaikai mokykloje mokomi, kad už Apšviestųjų slėnio ribų vyksta karas ir tik Dievo išrinktieji išsigelbėjo, o dabar gali gyventi saugiai bei taikiai. Taisyklės slėnyje itin griežtos. Čia draudžiamos bet kokios technologijos, išorinio pasaulio knygos ir kiti informacijos šaltiniai. Juk žinios – pavojingos.

Sofija susidraugauja su gretimo kaimelio gyventoju Mirku. Vaikinas kelia daug nepatogių klausimų, rodo Sofijai uždraustas knygas apie žemės kilmę ir evoliucijos teoriją bei merginos širdyje sėja daugybę abejonių. Vieną dieną jis dingsta. Mylimojo ieškoti iškeliavusi Sofija už Apšviestųjų slėnio ribų randa ne karo nuniokotą žemę, o aukščiausių technologijų apsuptą visuomenę. Viskas, kuo ji tikėjo visą gyvenimą, pasirodo yra netiesa.

Tačiau ar tai, ką mergina mato naujame pasaulyje yra tiesa? Kas ir kokiais tikslais valdo visas šias technologijas? Ar dar liko vietos žmonėms ir ar įmanoma išgelbėti Mirką? Karl Olsberg knygoje „Mergaitė keistoje šalyje“ plėtoja dirbtinio intelekto ir žmoniškumo klausimus. Distopinis trileris skatina diskutuoti ir apmąstyti savo santykį su technologijomis bei jų raida.

Karl Olsberg – populiarus vokiečių jaunimo autorius. Jam nesvetimas geras humoro jausmas bei patrauklus rašymo stilius, kuris lengvai įtraukia jaunus skaitytojus. Karl Olsberg turi daktaro laipsnį, kurį apsigynė dirbtinio intelekto srityje, tad temos, kurias nagrinėja savo knygose, jam yra gerai pažįstamos.

Iš vokiečių kalbos vertė Indrė Dalia Klimkaitė

Sudomino trumpas aprašymas? Mėgstate trilerio žanrą? Tada ši knyga jums! Kviečiame įsigyti internetu ir nerti į intriguojantį siužetą. Priminsime, kad pirkti online saugu ir patogu, o leidiniai čia dažnai kainuoja pigiau. Ypač akcijų ir išpardavimų metu. Knygų turinį ir apimtį įvertinti padės santrauka su aprašymu, puslapių skaičiumi bei ištraukomis. Reikia rekomendacijų? Pasidomėkite kitų skaitytojų apžvalgomis! 


  • Autorius: Karl Olsberg
  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 15x22
  • ISBN ar kodas: 9786094731860

Kiti taip pat domėjosi


2020-12-08

Labai graži istorija

Parašykite atsiliepimą apie "Mergaitė keistoje šalyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mergaitė keistoje šalyje", kurį pristato Karl Olsberg. Siūlome ne tik išsamų "Mergaitė keistoje šalyje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Karl Olsberg. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mergaitė keistoje šalyje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mergaitė keistoje šalyje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mergaitė keistoje šalyje" perkama kartu