Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Metai už stalo

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-09-23 pirkeja

Knyga super, nusipirkau ir nesigailiu. Nuo tortų iki mėsos, produktai lietuviški ir tam metų laikui būdingi. Dar patiko kalendorinių švenčių aprašymai.


Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 11.58 SoldOut

Knygos „Metai už stalo“ aprašymas

Lietuvių virtuvė glaudžiai susijusiu su metų laikais. Seniau lietuviai mėgavosi patiekalais iš šviežių produktų, išaugintų ar padarytų savame ūkyje, ir visokių gamtos gėrybių. Tai buvo įprasta ir tikra. Deja, dabar natūralų skonį baigiame pamiršti, nes maitinamės maistu, turinčiu daug sintetinių priedų.
Nuo šiol siūlome gaminti visai kitokius patiekalus: natūralius, ekologiškus ir paprastus! Knygoje "Metai už stalo" - tradiciniai lietuvių valgiai, nesudėtingi jų receptai, autentiška etnografinė medžiaga, mūsų kalendorinės šventės, ritualai, atgaivintos senosios mitybos tradicijos.
"Dar vienas dalykas, mane itin nudžiuginęs šioje knygoje - čia pilna receptų, pagal kuriuos patiekalai gaminami ne ant viryklės ar orkaitėje, bet senoviškai: krosnyje, pelenuose, molyje, žarijose, ant laužo. Tikiuosi, kad gaminimas naudojant gyvą ugnį šiais laikais vėl ims atgimti."
Kulinaras Giedrius Vilpišauskas


Kiti taip pat domėjosi


2011-09-23

Knyga super, nusipirkau ir nesigailiu. Nuo tortų iki mėsos, produktai lietuviški ir tam metų laikui būdingi. Dar patiko kalendorinių švenčių aprašymai.

2010-08-01

Tikrai gera knyga. Ypač praverčia per šventes, kai norisi kažko \"tikro\".

Parašykite atsiliepimą apie „Metai už stalo“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Metai už stalo“, Nijolė Marcinkevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Nijolė Marcinkevičienė su knyga „Metai už stalo“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Metai už stalo“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nijolė Marcinkevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Metai už stalo“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Metai už stalo“ perkama kartu