0

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis: piešiniai, kompozicijų eskizai, grafika

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis: piešiniai, kompozicijų eskizai, grafika


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis: piešiniai, kompozicijų eskizai, grafika" aprašymas

Šis leidinys – tai Mikalojaus Konstantino Čiurlionio piešinių, kompozicijų eskizų ir grafikos katalogas, sudarytas ilgametės M. K. Čiurlionio muziejaus darbuotojos Mildos Mildažytės-Kulikauskienės. Į katalogą įtraukti visi žinomi Mikalojaus Konstantino Čiurlionio grafikos kūriniai, piešiniai, kompozicijų eskizai ir jo piešti atvirlaiškiai, esantys muziejuose ar turimi privačių asmenų. Šie darbai kataloge suskirstyti į tokias grupes: kompozicijos, tušas (dalis – knygų grafika) (1902–1909), M. K. Čiurlionio piešti atvirlaiškiai (1903–1904), fluorofortai ir monotipijos (1905–1908), knygų viršeliai ir plakatai (1906–1909), inicialai (knygų grafika) (1908), vinjetės lietuvių liaudies dainoms (knygų grafika) (1909), piešiniai ir kompozicijų eskizai (1902–1909).
Kataloge spausdinami keturi straipsniai: Osvaldo Daugelio Dar vienas žingsnis Mikalojui Konstantinui Čiurlioniui suprasti, Antano Andrijausko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio universalizmo horizontai, Nijolės Tumėnienės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio grafika, Mildos Mildažytės-Kulikauskienės Šiek tiek apie Mikalojaus Konstantino Čiurlionio gyvenimą ir kūrybą. Pateikiamas Mikalojaus Konstantino Čiurlionio eskizų, pagal kuriuos sukurti kūriniai, ir šių kūrinių abėcėlinis sąrašas, parodų sąrašas (1904–2004), bibliografija, pavardžių, vietovardžių ir kai kurių dalykų rodyklės.

Parašykite atsiliepimą apie "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis: piešiniai, kompozicijų eskizai, grafika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mikalojus Konstantinas Čiurlionis: piešiniai, kompozicijų eskizai, grafika, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Milda Mildažytė-Kulikauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Milda Mildažytė-Kulikauskienė su knyga Mikalojus Konstantinas Čiurlionis: piešiniai, kompozicijų eskizai, grafika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mikalojus Konstantinas Čiurlionis: piešiniai, kompozicijų eskizai, grafika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Milda Mildažytė-Kulikauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mikalojus Konstantinas Čiurlionis: piešiniai, kompozicijų eskizai, grafika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis: piešiniai, kompozicijų eskizai, grafika" perkama kartu