0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mįslių pasaulis

Kaina internetu: 5,69 €
Kaina knygyne: 6,69 €*
Sutaupote: 1.00 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 5.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mįslių pasaulis" aprašymas

Mįslių pasaulis – įdomi ir linksma lietuvių tautosakos dalis. Gili išmintis, veržlus humoras, švelni didaktika spindi šiame tautosakos žanre ir linksmindama, ir pamokydama.

Knygelėje „Mįslių pasaulis“ rasite šimtus linksmų ir įdomių lietuvių liaudies mįslių ir jų atsakymus, jei kartais nepavyktų jų įminti.


  • Autorius: Pranas Sasnauskas
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 236
  • Formatas: 12x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094405235

Parašykite atsiliepimą apie "Mįslių pasaulis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mįslių pasaulis", kurį pristato Pranas Sasnauskas. Siūlome ne tik išsamų "Mįslių pasaulis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Pranas Sasnauskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mįslių pasaulis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mįslių pasaulis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mįslių pasaulis" perkama kartu