NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Moteris@verslas. Nepriklausoma moterų laikysena

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 1.29 SoldOut

Knygos „Moteris@verslas. Nepriklausoma moterų laikysena“ aprašymas

Leidykla "Algarvė" nori pradžiuginti Jus, moteris, nauja nedidelio formatų knygų serija "moteris@verslas". Šios knygos padės Jums visur siekti originalumo, įtaigumo, žvalumo ir išskirtinio dėmesio.

Asmeninė rinkodara - taip moteris gali save parodyti tinkamoje šviesoje.

Kiek moterų geriau atlieka savo darbą, nei mano jų viršininkai ar kolegos? Atsakymas: dauguma. Ir visgi jos apeinamos, kai yra galimybė paaukštinti pareigas, skirti sudėtingus projektus arba geresnius klientų užsakymus.

Todėl moterims svarbu užsiimti asmenine rinkodara ir atkreipti į save dėmesį, nes ir profesiniame gyvenime taip pat galioja taisyklė: kuris garsiai apie save netrimituoja, tas žlunga!


  • Autorius: Karin Ruck
  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 10x15, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955604709

Parašykite atsiliepimą apie „Moteris@verslas. Nepriklausoma moterų laikysena“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

Karin Ruck pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Moteris@verslas. Nepriklausoma moterų laikysena“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Moteris@verslas. Nepriklausoma moterų laikysena“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Moteris@verslas. Nepriklausoma moterų laikysena“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Moteris@verslas. Nepriklausoma moterų laikysena“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Karin Ruck tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Moteris@verslas. Nepriklausoma moterų laikysena“ perkama kartu