Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Muzikos rašto skaitymo pradmenys jauniesiems pianistams

Kaina: 9,04 €
Kaina su kodu: 8,13 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 9.038 InStock
Į krepšelį 8,13 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Muzikos rašto skaitymo pradmenys jauniesiems pianistams" aprašymas

Mokomasis leidinys „Muzikos rašto skaitymo pradmenys jauniesiems pianistams“ skirtas muzikos ir meno mokyklų pradinių klasių mokiniams. Metodinės priemonės tikslas – padėti pradedantiesiems groti fortepijonu mokiniams lengviau pažinti ir įsisavinti natų raštą: mokėti natas, smuiko ir boso raktų (per dvi oktavas) natų pavadinimus, gebėti jas rasti klaviatūroje bei penklinėje, suprasti garsų ir pauzių trukmę, alteracijos ženklus ir kt. Todėl leidinyje pateikiamos įvairios žaidybinės užduotys, kurias atlikdami pradedantieji pažins muzikinį raštą ir gebės jį perskaityti, naudodami muzikos instrumentą:

    natų teksto perskaitymas;

    natų užrašymas;

    natų solfedžiavimas;

    ritmo perteikimas judesiais (plojimas, trepsėjimas, beldimas rankomis, pirštų galais ant stalo);

    ritminės improvizacijos;

    neteisingai užrašytų natų radimas penklinėje;

    garsų ir pauzių trukmės pakartojimas;

    greitasis smuiko ir boso raktų natų įvardijimas;

    transponavimas;

    kūrybinės užduotys.

Metodinė mokymo priemonė „Muzikos rašto skaitymo pradmenys jauniesiems pianistams“ – tai mokomoji medžiaga, užduotys, pratybos, kurios užima dalį mokymo(si) groti fortepijonu pamokos. Mokomoji medžiaga suskirstyta į 15 savaitinių pamokų arba temų ir užduočių, skirtų rudens semestrui. Pirmosios septynios temos skirtos smuiko rakto natoms pažinti, likusios – boso rakto natoms pažinti. Mokomąją medžiagą paįvairina žaidimas „Debesėlių mozaika“. Rekomenduojama natų rašymo, praktines ir kūrybines užduotis mokiniui su mokytoju atlikti pamokos metu, o namuose mokinys turėtų savarankiškai pasikartoti klasėje darytas užduotis.

Leidinio „Muzikos rašto skaitymo pradmenys jauniesiems pianistams“ prieduose pateikiamos papildomos žaidybinės užduotys – iškerpamos kortelės „Natų debesėliai“, žaidimo „Debesėlių mozaika“ taisyklės ir iškerpami priedai (klausimų kortelės, žetonai, kauliukas).


  • Autorius: Jovita Urbonienė
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 29x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9790806000540

Parašykite atsiliepimą apie "Muzikos rašto skaitymo pradmenys jauniesiems pianistams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokomosios, edukacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Muzikos rašto skaitymo pradmenys jauniesiems pianistams", kurį pristato Jovita Urbonienė. Siūlome ne tik išsamų "Muzikos rašto skaitymo pradmenys jauniesiems pianistams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jovita Urbonienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Muzikos rašto skaitymo pradmenys jauniesiems pianistams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Muzikos rašto skaitymo pradmenys jauniesiems pianistams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Muzikos rašto skaitymo pradmenys jauniesiems pianistams" perkama kartu