Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje

Kaina: 13,99 €
Kaina su kodu: 12,59 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 13.99 InStock
Į krepšelį 12,59 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje“ aprašymas

Terapinių pasakų praktika paremta knyga vaikams „Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje“ paprastai ir jautriai kalba apie onkologines ligas ir padeda su jomis susidūrusiems vaikams ir jų tėvams įveikti nerimą, rasti pozityvumo ir lengviau kalbėtis apie tai su vaikais.

Knygoje „Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje“ pasakojamos vaikiškos, linksmos ir liūdnesnės istorijos apie šuniukų šeimyną, gyvenančią daugiabūdėje. Apie besotį Tobį, gražiai piešiančią Cukrę ir mielą Lulu. Čia yra ir kaimynas Dogas, kuris tik atrodo piktas, dar yra gydytojas, kuris vaikšto pasipuošęs tikra varlyte ant kaklo, yra ir gerieji robotai. Knygoje kalbama apie buvimą ligoninėje ir senelius, kurie meta žiūrėję krepšinį ir skuba pas anūkus. Šluosto jų ašaras ir seka pasakas.

Ši knyga – tai „Happimess“ labdaros iniciatyvos ir vaikų pamėgtų knygų kūrėjų Jurgos Baltrukonytės bei Algio Kriščiūno bendras darbas.

„Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje“ – knyga apie meilę, gyvenimą ir šeimą. Ji padės įveikti ligos iššūkius ir sunkumus, kuriuos patiria susirgę vaikai, jų tėvai ir artimieji. Onkologinės ligos diagnozė visuomet netikėta ir gąsdinanti, todėl knygos autoriai – rašytoja Jurga Baltrukonytė ir iliustratorius Algis Kriščiūnas siekė menine kalba paliesti šią jautrią temą ir padėti rasti būdų apie tai atvirai kalbėti, ieškoti pozityvumo ir palaikymo.

Terapinių pasakų praktika paremta istorija padės su liga susidūrusioms šeimoms lengviau įveikti nerimą, baimę ir stresą. Tėvams bus lengviau suprantamai paaiškinti vaikams, kokia tai liga ir koks kelias jų laukia besigydant. Knygoje supažindinama su onkologinės ligos eiga ir paprastomis sąvokomis kalbama apie šios ligos gydymą.

Knyga skirta vaikams nuo vos kelerių metų amžiaus iki pat paauglystės. Tai naudinga priemonė tiek tėvams ar artimiesiems, tiek psichologams, dirbantiems su onkologiniais ligoniukais ir jų šeimomis.

„Happimess“ labdaros iniciatyva – tai ne pelno siekianti viešoji įstaiga, užsiimanti labdaringa veikla, skirta onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Jurga Baltrukonytė – žurnalistė, rašytoja. Ilgametė kultinio žurnalo „Panelė“ redaktorė, šiuo metu vadovauja žurnalo „Happy365“ kūrimui. Per savo karjerą yra parašiusi knygą apie Džordaną Butkutę ir knygų vaikams bei paaugliams: „Išgyvenimo gidas panelėms“, „Didžiausios Gagos gyvenimo kiaulystės“, „Torčiukas ant debesėlio. Stebuklų namo istorijos“, „Blynai spintoje“, „Keksiukas po pagalve“, „Filmukai“.
Algis Kriščiūnas – menininkas, fotografas, dailininkas ir iliustratorius. Buvęs grupės „Foje“ būgnininkas, šiuo metu muzikuojantis su grupe „Kiti kambariai“.
Jurga Baltrukonytė ir Algis Kriščiūnas gyvena tarp Vilniaus ir Fuertaventuros (Ispanija), drauge augina dukrą.


  • Autorius: Jurga Baltrukonytė
  • Leidėjas: Grafija
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098048308

Parašykite atsiliepimą apie „Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje“, kurį pristato Jurga Baltrukonytė. Siūlome ne tik išsamų „Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jurga Baltrukonytė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje“ perkama kartu