Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Mykolas Biržiška ir Vilniaus universitetas. Veiklos studija ir atsiminimų publikacija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 1.89 SoldOut

Knygos „Mykolas Biržiška ir Vilniaus universitetas. Veiklos studija ir atsiminimų publikacija“ aprašymas

Lietuvos valstybės atkūrimo 1918 m. akto signataras, vienas žymiausių senosios lietuvių literatūros istorikų, tautosakos tyrinėtojų prof. Mykolas Biržiška Vilniaus universitetui vadovavo sovietinės ir nacių okupacijos metais. Jo atsiminimai, parašyti nuo sovietinės reokupacijos pasitraukus į Vokietiją, yra vienas įdomiausių ir autentiškiausių tragiško laikotarpio dokumentų. Knyga skirta praeities tyrinėtojams, plačiajai visuomenei, akademiniam jaunimui, yra serijos „Fonte historiae universitatis Vilninsis“ vienuoliktasis leidinys.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Mykolas Biržiška ir Vilniaus universitetas. Veiklos studija ir atsiminimų publikacija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Mykolas Biržiška ir Vilniaus universitetas. Veiklos studija ir atsiminimų publikacija“, V. B. Pšibilskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar V. B. Pšibilskis su knyga „Mykolas Biržiška ir Vilniaus universitetas. Veiklos studija ir atsiminimų publikacija“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Mykolas Biržiška ir Vilniaus universitetas. Veiklos studija ir atsiminimų publikacija“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė V. B. Pšibilskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Mykolas Biržiška ir Vilniaus universitetas. Veiklos studija ir atsiminimų publikacija“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Mykolas Biržiška ir Vilniaus universitetas. Veiklos studija ir atsiminimų publikacija“ perkama kartu