Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Namų ūkio ekonomika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 1.74 SoldOut

Knygos „Namų ūkio ekonomika“ aprašymas

Namų ekonomika - tai mokslas. Jo tyrimų objektas - asmens ir šeimos poreikiai, jų tenkinimas, namų ūkio veikla ir ištekliai, be abejo, biudžetas. Atskiras skyrius yra kaimo namų ūkio veiklos ypatumams aptarti. Vadovėlis bus naudingas profesinių mokyklų moksleiviams, aukštesniųjų ir aukštųjų mokyklų studentams. Jame naujų ir pravarčių patarimų ras ir jaunos šeimos, ir jau patyrusios šeimininkės.

  • Autorius: V. Vitunskienė
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 1997
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9986-805-42-2

Parašykite atsiliepimą apie „Namų ūkio ekonomika“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Namų ūkio ekonomika“, V. Vitunskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar V. Vitunskienė su knyga „Namų ūkio ekonomika“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Namų ūkio ekonomika“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė V. Vitunskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Namų ūkio ekonomika“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Namų ūkio ekonomika“ perkama kartu