Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Nevykėlio laiškai (serija „Siekiantiems begalybės“)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 6.99 SoldOut

Knygos "Nevykėlio laiškai (serija „Siekiantiems begalybės“)" aprašymas

Knyga "Nevykėlio laiškai: satyrinis pasakojimas apie gyvenimą, mirtį ir ateizmą" - tai aštuntasis Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincijos inicijuojamo projekto „Siekiantiems begalybės“ leidinys. Pagrindinis projekto tikslas – prisidėti prie mokslo ir tikėjimo dialogo puoselėjimo. Esame įsitikinę, kad gerai pagrįsti naujausi moksliniai atradimai neišvengiamai skatina kelti Dievo egzistavimo klausimą.
Siekti begalybės reiškia, kad mūsų troškimas TIESOS, GĖRIO, GROŽIO, MEILĖS neturi ribų.
Esame atviri begalybei - siekiame visiško šio troškimo išsipildymo. Suvokdami save kaip slėpinį, mes patiriame didžiausią slėpinį, kurį vadiname Dievu.

Mary Eberstadt yra mokslinė Etikos ir viešosios politikos centro (Ethics and Public Policy Center) Amerikoje bendradarbė. Ji rašo į periodinius leidinius, tarp kurių paminėtini „First Things", „Policy Review", „VVeekly Standard", „Wall Street Journal" ir „Commentary".

„Nevykėlio laiškai" - tai neįprastai šmaikšti satyra, pasakojanti apie jaunos krikščionės atsivertimą į ateizmą. Buvusi krikščionė naujojo ateizmo gynėjams rašo atvirus laiškus, paaiškinančius priežastis, paskatinusias ją atmesti Dievą, ir supažindina su tokio pasirinkimo pasekmėmis. Laiškuose buvusi krikščionė, norėdama padėti tokiems garsiems ateistams, kaip Richardas Dawkinsas, Christopheris Hitchensas ir kt., patraukti prie bedievybės daugiau krikščionių, pateikia svarbių patarimų.

„Be abejo, mums gerai sekasi patraukti tokį jaunimą, kuris už nieką nėra atsakingas ir kuriam, išskyrus didesnę laiko dalį pusrūsiuose žaidžiamus videožaidimus, žiūrimus pornografinius filmus, nesėkmingai siuntinėjamas žinutes merginoms, <...> niekas daugiau nerūpi", - sako buvusi krikščionė. O kaip paveikti sąmoningus krikščionis? Jeigu naujasis ateizmas norėtų siekti tikros pažangos, jo gynėjai turėtų nertis iš kailio, kad įtikintų išsiskiriančius aukštu intelektu tikinčiuosius, kurie gyvena prasmingą ir visavertį gyvenimą.

Tarp daugelio dabartinių knygų, pasisakančių už ar prieš religiją, socialinės kritikės Mary Eberstadt „Nevykėlio laiškai" yra išskirtinis kūrinys, nes, „juodojo" humoro forma kalbėdama apie teizmą ir ateizmą, autorė akivaizdžiai gina krikščionybę.

Iš anglų kalbos vertė ir parengė kun. Vytautas Sadauskas SJKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nevykėlio laiškai (serija „Siekiantiems begalybės“)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Mary Eberstadt pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nevykėlio laiškai (serija „Siekiantiems begalybės“)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nevykėlio laiškai (serija „Siekiantiems begalybės“)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nevykėlio laiškai (serija „Siekiantiems begalybės“)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nevykėlio laiškai (serija „Siekiantiems begalybės“)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mary Eberstadt tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nevykėlio laiškai (serija „Siekiantiems begalybės“)" perkama kartu