0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Nevykėlio laiškai (serija "Siekiantiems begalybės")

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Nevykėlio laiškai (serija "Siekiantiems begalybės")


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nevykėlio laiškai (serija "Siekiantiems begalybės")" aprašymas

Knyga "Nevykėlio laiškai: satyrinis pasakojimas apie gyvenimą, mirtį ir ateizmą" - tai aštuntasis Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincijos inicijuojamo projekto „Siekiantiems begalybės“ leidinys. Pagrindinis projekto tikslas – prisidėti prie mokslo ir tikėjimo dialogo puoselėjimo. Esame įsitikinę, kad gerai pagrįsti naujausi moksliniai atradimai neišvengiamai skatina kelti Dievo egzistavimo klausimą.

Siekti begalybės reiškia, kad mūsų troškimas TIESOS, GĖRIO, GROŽIO, MEILĖS neturi ribų.

Esame atviri begalybei - siekiame visiško šio troškimo išsipildymo. Suvokdami save kaip slėpinį, mes patiriame didžiausią slėpinį, kurį vadiname Dievu.


Mary Eberstadt yra mokslinė Etikos ir viešosios politikos centro (Ethics and Public Policy Center) Amerikoje bendradarbė. Ji rašo į periodinius leidinius, tarp kurių paminėtini „First Things", „Policy Review", „VVeekly Standard", „Wall Street Journal" ir „Commentary".


„Nevykėlio laiškai" - tai neįprastai šmaikšti satyra, pasakojanti apie jaunos krikščionės atsivertimą į ateizmą. Buvusi krikščionė naujojo ateizmo gynėjams rašo atvirus laiškus, paaiškinančius priežastis, paskatinusias ją atmesti Dievą, ir supažindina su tokio pasirinkimo pasekmėmis. Laiškuose buvusi krikščionė, norėdama padėti tokiems garsiems ateistams, kaip Richardas Dawkinsas, Christopheris Hitchensas ir kt., patraukti prie bedievybės daugiau krikščionių, pateikia svarbių patarimų.


„Be abejo, mums gerai sekasi patraukti tokį jaunimą, kuris už nieką nėra atsakingas ir kuriam, išskyrus didesnę laiko dalį pusrūsiuose žaidžiamus videožaidimus, žiūrimus pornografinius filmus, nesėkmingai siuntinėjamas žinutes merginoms, <...> niekas daugiau nerūpi", - sako buvusi krikščionė. O kaip paveikti sąmoningus krikščionis? Jeigu naujasis ateizmas norėtų siekti tikros pažangos, jo gynėjai turėtų nertis iš kailio, kad įtikintų išsiskiriančius aukštu intelektu tikinčiuosius, kurie gyvena prasmingą ir visavertį gyvenimą.


Tarp daugelio dabartinių knygų, pasisakančių už ar prieš religiją, socialinės kritikės Mary Eberstadt „Nevykėlio laiškai" yra išskirtinis kūrinys, nes, „juodojo" humoro forma kalbėdama apie teizmą ir ateizmą, autorė akivaizdžiai gina krikščionybę.


Iš anglų kalbos vertė ir parengė kun. Vytautas Sadauskas SJ


Visos serijos "Siekiantiems begalybės" knygos:

Tikėjimo slėpinys. Įvadas į katalikybę

Didieji klausimai vaikams

Mokslas ir tikėjimas. Naujasis įvadas

Kvarkai, chaosas ir krikščionybė

Dešimt visuotinių principų

Jėzus. Istorinis portretas

Didieji klausimai jaunimui

Nevykėlio laiškai

Geroji Naujiena mažiems ir dideliems

Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau - paslaptis

Didieji klausimai vaikams ir tėvams

Penki antikatalikiški mitai


Katalikų Apšvieta. Pamiršta pasaulinio judėjimo istorijaParašykite atsiliepimą apie "Nevykėlio laiškai (serija "Siekiantiems begalybės")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Mary Eberstadt parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Nevykėlio laiškai (serija "Siekiantiems begalybės"), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Nevykėlio laiškai (serija "Siekiantiems begalybės") aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Nevykėlio laiškai (serija "Siekiantiems begalybės") už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Nevykėlio laiškai (serija "Siekiantiems begalybės")? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mary Eberstadt tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nevykėlio laiškai (serija "Siekiantiems begalybės")" perkama kartu