NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Niekada nežinai

3.6
(18 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-04-02 skaitytoja

vis griztu pries sitos knygos...


Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 2.89 SoldOut

Knygos "Niekada nežinai" aprašymas

"Šią knygą galima pavadinti santakos knyga, santaką suvokiant keleriopai. Pirmasis aspektas: žanras. Esė čia įteka į novelę ir atvirkščiai, nors novelės tėkmė, regis, stipresnė. Santaka yra energetiškai aktyvi erdvė, žadanti įvairių atverčių bei netikėtumų. Kaip ir daug kas, kas atsidūrė paribyje, akistatoje, iššūkyje.
Autorė mėgsta tokią situaciją, o išlavinta jos ranka fiksuoja pačius įvairiausius iššūkius: nuo buitinių iki egzistencinių. Dažniausiai čia vieni ir atsiskleidžia per kitus arba vieni kitus pabrėžia, o tai dar vienas sėkmingai knygoje įgyvendintų santakos variantų.
Buities klodas (knygoje įkūnytas itin taikliai pastebėtų detalių intarsijomis) pagauliai derinamas su „kasdienybės ontologija“, akis čia neįstrigs aprašinėjimų brūzgynuose, o kils į viršų, kaip vienam herojui, kuris „žiūrėjo į dalinį saulės užtemimą pro žmonos plaučių rentgeno nuotrauką“.
Ir dar viena knygoje aptinkama santaka: visuotinio dūlėjimo atmosfera (kiūžtantys daiktai, ligos, mirtys etc.) bei tokioms sąlygoms besipriešinantys, jas savimi matuojantys bei bandantys paneigti herojai. Esminė priešstata: gyvybė prieš mirtį. Autorė čia nesiima siūlyti holivudinių išeičių ir kažkodėl tai nuteikia labai viltingai.
Šia knyga Danutė Kalinauskaitė įrodo esanti viena pačių svarbiausių šiuolaikinių lietuvių prozininkių."

Kęstutis Navakas

Danutė Kalinauskaitė nuolat savo apsakymus ir noveles publikuoja kultūrinėje spaudoje - savaitraštyje Šiaurės Atėnai, žurnale Metai. Rašytoja yra gavusi Antato Vaičiulaičio premiją už apsakymą ”Namo”.Kiti taip pat domėjosi


2011-04-02

vis griztu pries sitos knygos...

2011-03-23

Bene geriausia knyga kiek skaičiau lietuvių kalba. Graži kalba, žmoniškas požiūris į žmones. Teigiamas požiūris į gyvenimą. Laukiu daugiau tokių knygų.

2011-02-10

Puiki knyga! Visiems patariu perskaityti!

2010-05-25

Patiko.Tikrai verta demesio.

2010-03-10

skaitau antra karta ir atrodo dar geresne, siais laikais tai labai reta

2010-03-04

NIEKALAs. Ir mes dar stebimes, kodel Lietuvoje pats auksciausias svizudybiu skaicius. Pasiskaito tokias knygas ir...i

2010-02-11

Nebegaliu jos - sios istorijos - pamirsti: tikra kaip skausmas, meile, kasdienis alsavimas, zemiska ir nezemiska. Tiesiog nuostabus meno kurinys, issisakymas, apsinuoginimas buciai.

2009-06-29

Viena geriausiu pastarojo meto knygu!

2009-06-26

dėl ko tiek triukšmo? apkartusi nelaimingo žmogaus depresūcha apie gyvenimą slenkantį pro šalį - gal todėl ir apdovanojimai, kad kritikai atpažįsta save?

2009-04-30

butent, kad nominuota ir dar seneliu. Tokiu atveju nominuotojai tegul si niekala patys ir skaito darsyk permastydami ka nominavo

2009-04-22

Butent - rasytoju sajungo premija, kritiku pemija, knyga nominuota kaip geriusia metu knyga, super!

2009-04-21

puiki, ne be reikalo laimėjo tiek premijų, geriausia 2008 metų knyga...

2009-04-20

niekalas, nevertas ne supuvusio skatiko

2009-04-09

labai patiko!

2009-04-09

gelbekite nuo tokiu ale menisku nesamoniu

2009-03-16

labai tikra, labai meniska knyga, skaitymo dziaugsmas

2009-03-13

Gal as dar nedaaugau iki tokios nesamones lygmens.spjuvis skaitytojui i veida ir tiek

2008-11-17

superinė knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Niekada nežinai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Niekada nežinai", Danutė Kalinauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Danutė Kalinauskaitė su knyga "Niekada nežinai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Niekada nežinai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danutė Kalinauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Niekada nežinai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Niekada nežinai" perkama kartu