0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Noriu - skaitau, noriu - ne. Humoreskos

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -41%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (41%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-09 Tobula dovana

Džiaugiuosi, kad atradau šią knygą. Skaitydamas išties mėgavausi turiniu. Perskaičius humoreską, kuokingi siužetai vis sukdavosi galvoje. Išties pakelia nuotaiką. Rekomenduoju.


2021-12-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Noriu - skaitau, noriu - ne. Humoreskos" aprašymas

KREIPIMASIS Į SKAITYTOJĄ

Mielas skaitytojau, stoviu prieš tave atviras kaip kaulo lūžis. Bandau įsivaizduoti, kas skaitys mano knygą. Tikriausiai tas, kuris ją nusipirks. Nepirksi mano knygos - nereikės nė skaityti. Bet neskaityti įmanoma ir nusipirkus. Tau kyla klausimas, kam tada pirkti? Atsakau: galima draugui, pažįstamam arba kažkam kitam. Ir vėl klausimas - už ką tam kitam? Atsakau: už šešis eurus plius PVM. PVM aš susigrąžinsiu, o tau liks knyga, tad abu laimėsime. Argi tai ne amžiaus sandoris, parodantis, kad tvermės dėsnis vis dar galioja: Lietuvoje, niekas iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta, tik iš vienos kišenės pereina į kitą. Svarbiausia, kad tu galbūt pirmą kartą gyvenime realiai pajusi pasirinkimo laisvę, apie ją daug kalbama, bet konkrečiai nenurodoma net Konstitucijoje. Pabandyk bent įsivaizduoti: NORIU - SKAITAU, NORIU - NE, nes aš pats sau ponas. Jaučiu, tuoj susijaudinęs manęs vėl klausi: ar tai įmanoma? Atsakymo į šį ir panašius klausimus patarčiau ieškoti mano knygoje. Keblumas tik tas, kad reikės ją skaityti, bėda ta, kad nori to ar nenori, reikės ją pirkti. Žinokis, man net nesmagu darosi.

Algimantas


  • Autorius: Algimantas Vaškys
  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955739685

2020-12-09

Džiaugiuosi, kad atradau šią knygą. Skaitydamas išties mėgavausi turiniu. Perskaičius humoreską, kuokingi siužetai vis sukdavosi galvoje. Išties pakelia nuotaiką. Rekomenduoju.

2020-12-04

Taip, knygą galimą perskaityti per vakarą, bet aš specialiai skaičiau tik po keletą humoreskų per vakarą - norėjau turėti daugiau linksmesnių vakarų :) Patiko juokingi ir netikėti išvedžiojimai.

2020-12-01

Suskaičiau per vakarą, negalėjau sustoti :)) Šiaip knygų neturiu kada skaityti...

Parašykite atsiliepimą apie "Noriu - skaitau, noriu - ne. Humoreskos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Noriu - skaitau, noriu - ne. Humoreskos", kurią skaitytojams dovanoja Algimantas Vaškys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algimantas Vaškys su knyga "Noriu - skaitau, noriu - ne. Humoreskos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Noriu - skaitau, noriu - ne. Humoreskos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Vaškys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Noriu - skaitau, noriu - ne. Humoreskos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Noriu - skaitau, noriu - ne. Humoreskos" perkama kartu