⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Novužės krašto vaikai (6 tomas)

11,56 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 11.56 InStock
Į krepšelį

Knygos "Novužės krašto vaikai (6 tomas)" aprašymas

Žemės lopinėliai tarp Nemuno ir Šešupės, kuriuos Maironis Lietuva vadino ir kur XIX a. pabaigoje ryškiausiai skambėjo dr. Vinco Kudirkos redaguojamas „Varpas“, Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečiui parengtas leidinys „Novužės krašto vaikai“, skirtas mažlietuvių palikuonims – iškiliesiems zanavykams. Lietuvos ir Lenkijos keliais nuvažiuota dešimtys tūkstančių kilometrų, padaryta per trys tūkstančiai nuotraukų, užrašyta beveik du tūkstančiai iškilių asmenų biografijų ir parengtas dešimttomis enciklopedinis leidinys „Novužės krašto vaikai“.


  • Autorius: Bernardas Aleknavičius
  • Leidėjas: Druka
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 222
  • Formatas: 21x30, kietas viršelis
  • ISBN ar kodas: 9789955735977

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Novužės krašto vaikai (6 tomas)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Novužės krašto vaikai (6 tomas)", Bernardas Aleknavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bernardas Aleknavičius su knyga "Novužės krašto vaikai (6 tomas)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Novužės krašto vaikai (6 tomas)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bernardas Aleknavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Novužės krašto vaikai (6 tomas)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Novužės krašto vaikai (6 tomas)" perkama kartu